[[**]][[**]] Serce się ogromnie smuci co minęło już nigdy nie wróci. Nasze
życie tak szybko się zmienia, ale nigdy nie zmienią się nasze wspomnienia.
Odpoczywaj w pokoju.[[**]][[**]]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Do końca dni naszego żywota nic między nami muru nie skruszy i odwieczna za
Wami tęsknota nie pozwoli łez naszych osuszyć...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[★][★][★]W codzienności naszych różnych spraw na dnie serca pamięć o
Was Kochani na zawsze trwa.[★][★][★] Światełko i modlitwę
zostawiamy[★][★][★]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kochać to znaczy zawsze pamiętać, ciągle w pamięci odnajdywać Was
Kochani....
Zgłoś SPAM
Mama
Niech WSZYSTKIE NASZE ANIOŁKI OTACZAJĄ I USŁUGUJĄ MATCE BOSKIEJ
ANIELSKIEJ....
a ONA PRZYTULI JE DO SWEGO MATCZYNEGO SERCA.
Zgłoś SPAM
Mama
Miesiąc sierpień to miesiac ku czci Boga Ojca - mówi ON: Kochaj Mnie teraz.
Pragnę
miłości twego biednego serca. KOCHAJMY WIĘC.
SKARBIE MÓJ MARCINKU...b.ciężko.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-________◊_______-:¦:- A Ty czekaj po drugiej stronie i otwórz nam
wieczność.
-:¦:-________◊_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________◊_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Żałoba w sercach noszona się nie kończąca, smutkiem przepełniona i
miłością płonąca, pamięć trwająca bez kresu....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W smutną sobotę,Marcinku kochany….
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥ W naszych
myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach. Światełko i
modlitwę zostawiamy ¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•
.¸♥.♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Oddaliśmy Wam nasze serca, tęsknimy za Wami nocą i dniem...nie chcemy marzyć
i śnić, chcemy przy Was być....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
** NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI **
Zgłoś SPAM
Mama
SKARBIE, 1 Sierpnia, tak jak zawsze będziemy razem w godzinie W!!!
KOCHAM CIĘ NIEZMIENNIE.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota, wspomnienia nigdy nie zaznają okrutnego zapomnienia...za wiele
znaczenia dla nas mają, dlatego do końca trwają....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°)Życie przemija, jednak pamięć o Tobie Aniołku pozostaje w
sercach na zawsze(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Każde wspomnienie, choć boli, najmilsze sercu bo Was przypomina.Światełko i
modlitwę zostawiamy..
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha...smutne jest serce, gdy tęskni
bez końca...gdzie jesteście Serduszka Nasze???
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zostaliśmy sami, z ogromnym bólem, bezsilni wobec smutku, że Was nie ma z
nami, a może....tęsknimy tak bardzo
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE, DZISIAJ IMIENINY M A R T Y, CZUWAJ Z GÓRY, ja tu się modlę....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ♥ღ♥ღ♥ Wierzymy przecież,że jesteście w innym,lepszym
świecie.że jesteście szczęśliwi.Więc wspominamy Was ღ♥ღ♥ღ♥
Modlimy sięღ♥ღ♥ღ♥ Zapalamy światełkaღ♥ღ♥ღ♥ Czekamy na
spotkanieღ♥ღ♥ღ♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.