<<<***>>><<<***>>><<<***>>>o co mamy w rękach jest chwilą,to co mamy w sercu
zostaje na wieki <<<***>>><<<***>>><<<***>>>o światełko i modlitwę zostawiamy
<<<***>>><<<***>>><<<***>>>o
Zgłoś SPAM
Lusia
Cieplutkie,urodzinowe światełko Marcinie...odpoczywaj w ciszy i
spokoju...modlitwa...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście...a my rozdarci pomiędzy dwa światy, zdążamy ku Wam jak
umiemy....i choć trwoży się dusza, potykają stopy, to serce nie błądzi,
chce iść dalej - w wieczność....
Zgłoś SPAM
Mama
W to WIELKIE ŚWIĘTO MATKI BOŻEJ, prośmy o JEJ wstawiennictwo i opiekę nad
NASZYMI
WSZYSKIMI DZIEĆMI.
Pokochajmy to co dzisiaj jest, bo nawet niebo nad głową ma swój kres.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-________◊_______-:¦:- A Ty czekaj po drugiej stronie i otwórz nam
wieczność. -:¦:-________◊_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________◊_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dusze nas bolą, a serca płaczą, dlaczego los odebrał nam
Was...najpiękniejsze chwile skradł niosąc w zamian tęsknotę i łzy....
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE, BYŁEŚ MI ŻYCIA PRAGNIENIEM a teraz każdego dnia wielka
tęsknota...
Jest 21,00 - ŚPIJ w spokoju.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•✫✫• Światełko i modlitwa dla Was Kochani •✫✫• Ciężko bez
Was jest nam na tym świecie •✫✫• Bądźcie chociaż Wy szczęśliwi
•✫✫•
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wasze miejsca w naszych sercach, takie miejsca szczególne - miłość,
wspomnienie i wieczna pamięć.....do spotkania Aniołki
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka
blask na znak naszej nieustannej pamięci
◕◕═════♣♣═════◕◕ Odpoczywaj
◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤ ❤ ❤ Wszystko na świecie ma swe przeznaczenie, ❤ ❤ ❤
Lecz jedno pozostaje na zawsze ❤ ❤ ❤ wspomnienie.❤ ❤ ❤ Światełko i
modlitwę zostawiamy ❤ ❤ ❤
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Szczęścia naszego Byliście przyczyną...Odeszliście i raj nasz nagle
zaginął, w piekle życia zostaliśmy sami...samotność, smutek i żal boli...
Zgłoś SPAM
Mama
16.8.godz.7,00 - o dar życia wiecznego dla MARCINA zostanie odpraw. MSZA
ŚWIĘTA w kaplicy CUDOWNEGO OBRAZU M.B. na Jasnej Górze. Kto będzie
mógł, proszę o przyłączenie się do modlitw. KOCHAM CIĘ
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Pamiętamy...
Zgłoś SPAM
mama
SKARBIE, TWOJE Ukochane Hania i Zuzia są w drodze na Wyspy Szczęśliwe - Jedna
wreszcie wykorzystuje urlop, Druga kończące się wakacje. Czuwaj z góry nad
tym lotem..bardzo proszę. Kocham WAS WSZYSTKICH
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Miejsce gdzie cisza roni łzy, bolesna cisza, nicość, zapalamy światełko -
symbol wiecznego życia...zawsze będziemy pamiętać, po drugiej stronie
odnajdziemy się....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_
_◢◤•✫Życie ludzkie ubiega między wspomnieniem a nadzieją.I.
Chodźko✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_
_◢◤•✫Światełko i modlitwę zostawiamy✫•◥◣_
_◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫✫•◥◣_ _◢◤•✫
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bez Was wokół rozbujałe kwiecie, zieleń soczysta dookoła, i tylko nam
osieroconym przez Was ptaszek radosnej piosnki nie śpiewa......
Zgłoś SPAM
Mama
SKARBIE MÓJ, kto miłosci i tęsknoty nie zna, ten żyje szczęśliwy?....noc
ma spokojną
i dzień nietęskliwy....ale my rodzice nie chcemy takiego szczęścia.
KOCHANE WSZYSTKIE NASZE ANIOŁKI!!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Światełko i modlitwę
zostawiamy ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Odpoczywaj w
spokoju ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Niech Dobry Bóg
zawsze Cię za rękę trzyma ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.