W pierwszym dniu września cudne światełka dla Ciebie Marcinku...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niech ogień zniczy połączony z naszą modlitwą i miłością ogrzewa Wasze
Dusze Aniołki.....
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE MOJE...tak smutno, pusto!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie przeżywamy każdego dnia w inny sposób, jak tylko tęskniąc...cisza,
mrok, pustka...odebrano nam to co najdroższe....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Łez pożegnania kilka, rozdarte wspomnienia, cisza niczym powrotu obietnica na
do widzenia.....Aniołki tęsknimy tak bardzo...Marcinku światełko dla Taty
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE, dzisiaj Imieniny Twojego Taty i rocznica urodzin, BĄDŹCIE TAM
SZCZĘŚLIWI
Niech dobry BÓG da odpocznienie i wieczną radość.
Jadę dziś na cmentarz paraf. w Piasecznie,,,tyle mogę.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤❤ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE ❤❤ WIERZYMY,ŻE JESTEŚ W LEPSZYM
ŚWIECIE BEZ ŻADNYCH TROSK❤❤SZCZĘŚLIWY I RADOSNY❤❤DO 5.09 NIE
BĘDZIEMY OBECNI NA STRONIE❤❤ PAMIĘTAMY NA ZAWSZE❤❤
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wasze Dusze bujają w przestrzeni, na tęczę wstępujecie powoli, tak szybko
umknęliście z tej ziemi, na przekór naszej woli....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
_◢◤•✫✫•◥◣_Ponad chmurami zawsze świeci
słońce._◢◤•✫✫•◥◣_ Światełko i modlitwę
zostawiamy_◢◤•✫✫•◥◣_ Śpijcie
spokojnie_◢◤•✫✫•◥◣_ Aniołki Kochane_◢◤•✫✫•◥◣_
Zgłoś SPAM
Mama
K0CHANIE, na dobranoc całuję....TWOJE ZDJĘCIE.
Na zawsze MÓJ!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dlaczego sercom naszym tak żle....dlaczego serca tak mocno biją, gdy oczy
nasze nie widzą Was Aniołki???
Nie ma dotkliwszej boleści niżli dni szczęścia wspominać o Tych , co od nas
odeszli...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°) Niech Dobry Bóg
zawsze Was za rękę trzyma (°)(♥)(°)(°)(♥)(°) Bądźcie szczęśliwi w
Raju (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
nieznajoma
przechodziłam, pochyliłam głowę....
Zgłoś SPAM
Mama
W Święto Matki Bożej Częstochowskiej módlę się o JEJ OPIEKĘ nad moim
Ukochanym
Dzieckiem.
SKARBIE, kocham CIĘ bezgranicznie...w kazdej chwili.
Aniołki nasze WSZYSTKIE, ŚPIJCIE ...TAM.
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Marcinku do Niebiańskiej Rodziny dołączył dziś Maciek - mój
rówieśnik...zaopiekuj się Nim.. Za wcześnie nas opuściliście..Zdecydowanie
za wcześnie.. Ja łączę się z Wami w modlitwie[*][*][*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.