Niedzielne płaczące płomyki do Nieba - dla WAS WSZYSTKIE UKOCHANE DZIECI.
MARCINKU MÓJ ****
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
”*°•♥•°*”♥ Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą...Są rany,
które się nigdy nie zabliźnią...Są ślady łez, które nigdy nie
wyschną...♥”*°•♥•°*”Światełko i modlitwę
zostawiamy”*°•♥•°*”
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pod powiekami łez brakuje, tęsknota dręczy, wszystko smuci....w sercach Wasz
obraz się maluje....kto nas nauczy żyć bez Was.....
Zgłoś SPAM
TWOJA Mami
KOCHANIE MOJE TAK BARDZO CIEBIE BRAKUJE....jaka szkoda, że w
"TYCH"' chwilach nie
nie może nas zastąpić kaskader....******************
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Kolejny dwudziesty trzeci Marcinku…pamiętam
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-________◊_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie
nam wieczność. -:¦:-________◊_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________◊_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknotę mamy w tym co minione i smutek w tym co nie było, i rozpacz w tym co
stracone, i pustkę w tym co skończyło......
Zgłoś SPAM
Mama
..nie próbuj zatrzymać w dłoni wątłych skrzydeł motyla...nie próbuj
zacisnąć w dłoni ..pozwól mu wytchnąć chwilę ....i pozegnaj uśmiechem.
(H.P.) SKARBIE MÓJ, MÓJ DELIKATNY I WRAŻLIWY MOTYLU. Kocham..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----• Usta milczą ,dusza płacze zawsze
będzie już inaczej•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•Światełko i
modlitwę zostawiamy•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•Kochamy Cię
Córeczko•----♥---•♥=♥=♥•---♥-
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Waręckiego
Marcinku*(...pamiętam o Tobie i Twojej Mami...(((((((((((((
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Po drugiej stronie życia jest taka kraina, gdzie cierpienia i bólu już nie
ma.....do spotkania Aniołki
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Niech to światełko oświeci Ci DROGĘ DO NIEBA.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka
blask na znak naszej nieustannej
pamięci◕◕═════♣♣═════◕◕. Śpij
◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Oddalibyśmy wszystko by z Wami być, a pozostały nam tylko łzy...oddalibyśmy
za Was cały świat, a pozostała nam pamięć tamtych lat...
Zgłoś SPAM
Monika Churska
światełko mojej pamięci,Marcinku...i dla Twojego Tatusia....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•* ❀ *`•` * ❀ •Pamiętajmy nie tylko dziś pamiętajmy zawsze•* ❀
*`•` * ❀ * bo tak długo człowiek żyje jak długo o nim się pamięta•*
❀ *`•` * ❀ *Światełko i modlitwę zostawiamy•* ❀ *`•` * ❀ *
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nasze marzenia, już wiemy, że nie do spełnienia....Wy tam, my tu po drugiej
stronie...ale miłość jest wielka.... światełko rocznicowe dla Twojego Taty
Marcinie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.