KOCHANIE, 7 września...w Twoim i swoim imieniu, pamięci Bohaterów spod WIZNY,
dziejsza msza
św.IM poświecona.
Od CIEBIE dla NICH utwór SABATON-u.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka
blask na znak naszej nieustannej
pamięci◕◕═════♣♣═════◕◕.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zawsze pamiętamy. Śliczne niedzielne płomyczki do Nieba.
Zgłoś SPAM
Mama
Niedziela, chcę byc jaknajbliżej CIEBIE....zaraz po mszy pójdę...KOCHANIE.
Specjalne, świąteczne, pachnące wrzosami światełka dla WSZYSTKICH NASZYCH
ANIOŁKÓW..posyłam
dla WAS do NIEBA.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy o Tobie Aniołku i modlimy się za Ciebie
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tak żle bez Was...my tu jesteśmy a Wy Jesteście w niebie...my tylko odmykamy
pamięci wrota, a nasze życie???to jedna wielka tęsknota...
Zgłoś SPAM
Mama
Chociaż w kalendarzu lato, ale w sercach naszych jesień i wprawdzie ciepła,
słoneczna dla nas smutna, zapłakana i tak pozostanie....KOCHANIE NASZE.
Cieplutkie płomyczki dla WSZYSTKICH NASZYCH ANIOŁKÓW
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE MOJE....******************
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutne nasze oczy wpatrzone w Wasze mogiły tak chciałyby Was zobaczyć
chociaż przez krótką chwilę....smutne nasze ramiona z tęsknoty usychają, a
usta stęsknione Wasze imiona wołają...
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Człowiek odchodzi, pamięć pozostaje...
Zgłoś SPAM
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
Pamięć i nadzieja to wszystko co mamy i jeszcze wspomnienia,do których
ciągle wracamy.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Znów zmierzch wśród łez...każda myśl to cierń, bo los z nas
zadrwił...jest tylko mur bez bram, my tu, Wy tam....
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE, BĄDŹ przy mnie...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zazdrościmy naszym myślom, bo jedynie one mogą, gdy tylko zechcą być tak
bliziutko Was.....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Rozstanie, gdy dociera prawda, że nieodwracalne, tak strasznie boli,
obezwładnia, zabiera spokój i wszelką radość....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nie jesteśmy tu codziennie ale codziennie pamiętamy.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wasze serca wędrują z nami po krętych ścieżynach losu, wciąż czujemy
Waszą obecność, zapomnieć Was nie sposób....
SKARBIE, już wrzesień Zuzia rozpoczyna 3-klasę w gimnazjum Rejtana, Maciek za
m-c 3-ci rok. Zawsze cieszyły CIĘ Ich znaczące postepy. Czuwaj z góry.
Zostawiamy światełko nieustającej pamięci KOCHANIE.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.