`•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`Pamięć jest
podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych, którzy
odeszli.Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Do końca dni naszego żywota nic między nami muru nie skruszy i odwieczna za
Wami tęsknota nie pozwoli łez naszych osuszyć.......
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
TWOJA Mami
SKARBIE, kto wiele wycierpiał ten wiele zrozumie.
Odszedłeś bez mojej zgody, ale zawsze bedziemy razem.
Pęczek wrzosów CI SKŁADAM.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Choć jeden znak we śnie, że jest tam dobrze, i że czekacie......Nasze
Aniołki, kochamy i tęsknimy tak bardzo....
Zgłoś SPAM
Mama
SKARBIE MÓJ !!!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę zostawiamy
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywajcie w spokoju
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ _
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Za szybko umknęliście z tej ziemi na przekór naszej woli.....żyjemy
nadzieją na spotkanie Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Piatkowe światełko pamięci dla Ciebie Marcinku do samego Nieba.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
_◢◤•✫✫•◥◣_Ponad chmurami zawsze świeci
słońce._◢◤•✫✫•◥◣_ Światełko i modlitwę
zostawiamy_◢◤•✫✫•◥◣_ Śpijcie
spokojnie_◢◤•✫✫•◥◣_ Aniołki Kochane_◢◤•✫✫•◥◣_
Zgłoś SPAM
Mama
.....Nic nie dane jest na zawsze, .....wspomagaj mnie KOCHANIE w tych trudnych
dniach.
Światełka do Nieba, niech ogrzewają TWĄ DUSZĘ.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Żal, że się za mało kochało, że się myslało o sobie,. Że się juz nie
zdążyło, że było za późno.... ...wszystko już potem za mało, choćby
się łzy wypłakało.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czemu musimy kochać Was na odległość....tak chcielibyśmy mieć Was przy
sobie....nic więcej.....pozostało tylko czekanie...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Marcinkowi ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤) Życie ludzkie upływa między wspomnieniem, a nadzieją. (❤)
Światełko i modlitwę zostawiamy (❤)
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Jesteś daleko
za wielką rzeką
rzeką rozpaczy mej...
czy Bóg wysłucha mnie
i ześle mi Cię??
mojego Anioła
i będę wesoła
świat będzie tylko mój
no i oczywiście Twój...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie zapomnimy o Was nigdy....Jesteście w naszej pamięci zaciszną doliną, do
której powracamy, gdy jesteśmy w rozterce, by chmurką radości otulić nasze
serca.....
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
WYSTARCZYŁA JEDNA CHWILA... ABY ŻYCIE STAŁO SIĘ TĘSKNOTĄ...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.