Prosimy...w sercach Trwajcie, przy nas Bądżcie....na zawsze Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
Mama
SKARBIE MNÓJ ************
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
♥ (✞)♥ CISZĄ CMENTARNĄ UKOŁYSANI-Z DALA OD ŻYCIA I ZNOJU-DOBIWSZY
WRESZCIE CICHEJ PRZYSTANI-ODPOCZYWAJCIE W POKOJU♥ (✞)♥MARCINKU
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ NA USTACH DLA CIEBIE ZOSTAWIAM♥ (✞)♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
... nasze szczęście mieszkało w Waszych uśmiechach Dzieci nasze Kochane,
światełko na czwartek dla Ciebie Marcinie ...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•Światełko i modlitwę
zostawiamy•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Przeszłość dokonana, przyszłość nieznana...pamiątki pozostały po Kimś,
Kto był, a już nie wróci....i piękne wspomnienia, ale to tak mało.....
Zgłoś SPAM
Mama
TOBIE ŚWIATEŁKA ZAPALAM, KOCHANIE MOJE******
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Marcinkowi w ten smutny, jesienny i deszczowy dzień światełko pamięci na
dzień dobry
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤❤❤❤ Najjaśniejsze światełko dla Was ❤❤❤❤ Bądźcie
szczęśliwi w Raju ❤❤❤❤ Zostawiamy pamięć i modlitwę ❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
mama śp. Roberta Przybysz
Dla Ciebie, Marcinie...
Zgłoś SPAM
Mama
SKARBIE, jutro już październik....od lat nie lubimy tego miesiąca.
Kocham CIĘ w każdej chwili.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zostaliście nam tylko na zdjęciach, w naszych sercach i w naszej
pamięci....Bądżcie pewni nie zapomnimy......
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) WIARA - POZWOLI TRWAĆ (°)(♥)(°) NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ (°)(♥)(°) MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE (°)(♥)(°)
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Marcinkowi ... [*][*][*] ....
Zgłoś SPAM
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
Boże,zabierasz tych, których kochamy a nam zostawiasz krwawiące rany.
Pamięć i światełko dla Ciebie Marcinie.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wszystko się zmienia, płyną łzy, znikają marzenia....na ustach uśmiech, a
w sercu ból, to najtrudniejsza z życiowych ról....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ Po cóż więc marzyć i śnić,gdy tęsknota w sercu pozostawia
pustkę i zerwaną nić. ❀❤❀ Boże zabierasz tych których kochamy ,a nam
zostawiasz krwawiące rany ❀❤❀
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Marcinkowi....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Poniedziałkowe płomyki pamięci dla Ciebie Marcinku [*][*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.