Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Marcin Naczyński


* 16.08.1975

 

+ 23.10.2010

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny w Skolimowie

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (159)
Licznik odwiedzin strony
208929
Zapalone ponad rok temu
mama Bartka Szczyrba
Niegasnące światełko pamięci dla Ciebie Marcinie ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
Grażyna P
Zgłoś SPAM
Grażyna P
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
✞ ♥ ✞ ❤ ✞ ❤ ✞DOBRANOC MARCINKU-ŚPIJ W SPOKOJU Z JAŚNIUTKIM ŚWIATEŁKIEM PAMIĘCI MOJEJ✞ ♥ ✞ ❤ ✞ ❤ ✞
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bez względu na to gdzie Jesteście.... kochamy, pamiętamy, tęsknimy, wspominamy...cóż więcej możemy?????
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-________◊_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-________◊_______-:¦:- Światełko i modlitwę zostawiamy-:¦:-________◊_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
Stanąć pochylić głowę,zapłakać wpatrując się w miejsce z którego nikt nie zawoła. Tylko wspomnienia krzyczą.-MARCINKU-Światełka pamięci niech płoną…Niech pamięć o Tobie wiecznie trwa...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko za sobotę, niedzielę i na dzisiejszy kolejny smutny poniedziałek [*][*][*] Pamiętam Marcinie
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
MARCINIE ☆ ♥ ☆ ♥ ☆ DOBRANOC ANIOŁKU ☆ ♥ ☆ ♥ ☆ ŚPIJ SPOKOJNIE ☆ ♥ ☆ ♥ ☆ Z NAJJAŚNIEJSZYM ŚWIATEŁKIEM ☆ ♥ ☆ ♥ ☆DOBRANOC.............. ☆ ♥ ☆ ♥ ☆
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Samotność, smutek i żal boli...w myślach błądzimy po wspomnieniach, łzy z naszych oczu płyną i dawne szczęście w smutek zamieniamy, bo z Waszym odejściem szczęścia czas minął
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Marcinkowi niedzielne światełko....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy. Śliczne niedzielne płomyczki dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
♥`*`*•․¸♥ Można odejść na zawsze-by stale być blisko ♥`*`*•․¸♥Światełko Nieustającej Pamięci z szeptem Modlitwy na dziś i ostatnie dnie mojej nieobecności ♥`*`*•․¸♥PAMIĘTAM-ŚPIJ SPOKOJNIE ANIOŁKU ♥`
Zgłoś SPAM
TWOJA Mami
Na dnie serca miejsce jest zrobionbe całe z łez, ze słonych kropel - mały kruchy świat.... SKARBIE MÓJ. Niedzielne światełka dla CIEBIE i WSZYSTKICH NASZYCH KOCHANYCH DZIECI.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA WAS KOCHANI ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bóg Was wezwał, iść musieliście....tak się stało...teraz Jesteście Tam na górze, z uśmiechem na nas patrzycie...czy jest Wam dobrze???
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥✿♥ ♥✿♥ Każde wspomnienie,♥✿♥ ♥✿♥ choć boli, ♥✿♥ ♥✿♥ najmilsze sercu bo Was przypomina ♥✿♥ ♥✿♥. Światełko i modlitwę zostawiamy ♥✿♥ ♥✿♥ Odpoczywajcie ♥✿♥ ♥✿♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Najsmutniejsze są łzy wypłakane z tęsknoty i niespełnione marzenia pośród bezgwiezdnej nocy, najsmutniejsze są wspomnienia, które zadają okropny ból i serce, które woła wróć......
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Marcinkowi ... [*][*][*] ... tak nam smutno, tak ciężko, tak źle
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci◕◕═════♣♣═════◕◕.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   319   320   321   ...   581   582    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Hanna Miciak
24.10.2010