Niegasnące światełko pamięci dla Ciebie Marcinie ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
Grażyna P
Zgłoś SPAM
Grażyna P
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
✞ ♥ ✞ ❤ ✞ ❤ ✞DOBRANOC MARCINKU-ŚPIJ W SPOKOJU Z JAŚNIUTKIM
ŚWIATEŁKIEM PAMIĘCI MOJEJ✞ ♥ ✞ ❤ ✞ ❤ ✞
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bez względu na to gdzie Jesteście.... kochamy, pamiętamy, tęsknimy,
wspominamy...cóż więcej możemy?????
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-________◊_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie
nam wieczność. -:¦:-________◊_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________◊_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
Stanąć pochylić głowę,zapłakać wpatrując się w miejsce z którego nikt
nie zawoła. Tylko wspomnienia krzyczą.-MARCINKU-Światełka pamięci niech
płoną…Niech pamięć o Tobie wiecznie trwa...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko za sobotę, niedzielę i na dzisiejszy kolejny smutny poniedziałek
[*][*][*] Pamiętam Marcinie
Samotność, smutek i żal boli...w myślach błądzimy po wspomnieniach, łzy z
naszych oczu płyną i dawne szczęście w smutek zamieniamy, bo z Waszym
odejściem szczęścia czas minął
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Marcinkowi niedzielne światełko....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy. Śliczne niedzielne płomyczki dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
♥`*`*•․¸♥ Można odejść na zawsze-by stale być blisko
♥`*`*•․¸♥Światełko Nieustającej Pamięci z szeptem Modlitwy na dziś
i ostatnie dnie mojej nieobecności ♥`*`*•․¸♥PAMIĘTAM-ŚPIJ SPOKOJNIE
ANIOŁKU ♥`
Zgłoś SPAM
TWOJA Mami
Na dnie serca miejsce jest zrobionbe całe z łez, ze słonych kropel - mały
kruchy świat....
SKARBIE MÓJ.
Niedzielne światełka dla CIEBIE i WSZYSTKICH NASZYCH KOCHANYCH DZIECI.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ ŚWIATEŁKO I
MODLITWA DLA WAS KOCHANI ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bóg Was wezwał, iść musieliście....tak się stało...teraz Jesteście Tam
na górze, z uśmiechem na nas patrzycie...czy jest Wam dobrze???
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥✿♥ ♥✿♥ Każde wspomnienie,♥✿♥ ♥✿♥ choć boli, ♥✿♥
♥✿♥ najmilsze sercu bo Was przypomina ♥✿♥ ♥✿♥. Światełko i
modlitwę zostawiamy ♥✿♥ ♥✿♥ Odpoczywajcie ♥✿♥ ♥✿♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Najsmutniejsze są łzy wypłakane z tęsknoty i niespełnione marzenia pośród
bezgwiezdnej nocy, najsmutniejsze są wspomnienia, które zadają okropny ból i
serce, które woła wróć......
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Marcinkowi ... [*][*][*] ... tak nam smutno, tak ciężko, tak źle
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka
blask na znak naszej nieustannej
pamięci◕◕═════♣♣═════◕◕.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.