Nigdy nie będzie już tak jak było, nigdy nie wrócą dni minione...przepadło
szczęście wymarzone......
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-________◊_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie
nam wieczność. -:¦:-________◊_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________◊_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Blady księżyc krąży po niebie, maluje wzory na ciemnym tle, nasze serca tak
tęsknią .....a usta szepczą wciąż imiona Wasze....
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę zostawiamy
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywaj w spokoju
ღ✿ღ___... (°)(♥)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niedługo znów się spotkamy, kiedy nadejdzie ta wspaniała chwila polecimy
wysoko na skrzydłach motyla....do CIEBIE
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
~*♥*~✿~*♥*~ (¯`•♥•´¯)MARCINKU(¯`•♥•´¯)~✿~*♥*~✿~
JEST TAKI BÓL O KTÓRYM LEPIEJ NIE MÓWIĆ-BOWIEM NAJLEPIEJ WYRAŻA GO
MILCZENIE.....CIEPLUTKIE ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE........
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam Marcinku...
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Marcinku u bram Niebios staje Ania Przybylska..Pomóż Jej się odnaleźć w tej
ciężkiej sytuacji a my tu, na dole modlitwą i ciepłym słowem wesprzemy Jej
najbliższych. Gorące światełko pozostawiam[*][*]
Zgłoś SPAM
Mama
SZUKAM, WCIĄŻ CIĘ SZUKAM....KOCHANIE.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niech ten znicz zawsze dla Was płonie....nim odnajdziemy się w Niebie i ciszy
po tamtej stronie....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
*•.☆☆.•*Dopóki pamiętamy o Nich,to Oni są w nas,nawet w szarych
dniach, kiedy wszystko okrywa się smutkiem.*•.☆☆.•*Światełko i
modlitwa dla Ciebie*•.☆☆.•*Odpoczywaj*•.☆☆.•*
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
MARCINIE~~JESTEŚ CISZĄ KTÓRA ŚPI~~JESTEŚ TĘSKNOTĄ OCZU WE ŁZACH~~
JESTEŚ CHOĆ CIĘ TU NIE MA...~~ ڰۣڿ♥ڰۣڿ•ڰۣڿ♥ڰۣڿ Światełko
ڰۣڿ♥ڰۣڿ•ڰۣڿ♥ڰۣڿ modlitwę ڰۣڿ♥ڰۣڿ•ڰۣڿ♥ڰۣڿ
zostawiam ڰۣڿ♥ڰۣڿ•ڰۣڿ♥ڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Marcinkowi ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE MOJE!!!
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
Marcinku...........Nagle w miejscu stanął czas-Smutek-Tęsknota....marszczy
twarz..........”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥
Światełko i modlitwa dla Ciebie ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie patrz w oczy, nie patrz w twarz, bo w nich tęsknota i żal...chociaż tak
oddaleni Jesteście, są serca, które tak bardzo Was kochają....
Zgłoś SPAM
TWOJA Mami
KOCHAM CIĘ NIEZMIENNIE I TAK POZOSTANIE.
Zgłoś SPAM
TWOJA Mami
SKARBIE, straszne dni....jeszcze wowczas byłes na Wołoskiej z powtornym
zapaleniem płuc, ale nic nie wskazywało na takie zakonczenie leczenia (podobno
zapalenie płuc nie moze być przyczyną odejścia!?)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.