DZIECKO UTRACONE.....NIGDY!!!!
KOCHANIE MOJE NA ZAWSZE!
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W Dniu Dziecka Utraconego Marcinku...Mamunię Twoją przytulam smutno...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
15.10.DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO Uzbieram bukiet w którym są Wspomnienia
zapisane. Takie mieniący się wschodem słońca I podaruje Tobie na wieczne
dni.♥ ♥ Światełko i modlitwę zostawiamy...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Marcinku ty nadal zyjesz,... bo pamięć jest wieczna, światełko pamięci do
samego Nieba
Zgłoś SPAM
Lusia
Październikowe,jesienne,cieplutkie światełko i modlitwę ofiaruję...
Zgłoś SPAM
Mama
JESTEM PRZY TOBIE, KOCHANIE...W KAZDEJ CHWILI.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutku znaczysz nam drogę drogowskazem, pustka i łza, pogodzić się z tym nie
możemy, że Bóg tak chciał...❤❤❤...
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO---CÓRKA BRONI
(❤)*❀CI KTÓRYCH KOCHAMY NIE UMIERAJĄ NIGDY---BO MIŁOŚĆ JEST
NIEŚMIERTELNA❀*(❤) NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI Z MODLITWĄ NA
DZIŚ I WSZYSTKIE DNI MOJEJ NIEOBECNOŚCI. ŚPIJ SPOKOJNIE ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤❤❤❤ Najjaśniejsze światełko dla Was ❤❤❤❤ Bądźcie
szczęśliwi w Raju ❤❤❤❤ Zostawiamy pamięć i modlitwę ❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
,,Odłamałam gałąź miłości, umarłą pochowałam w ziemi i spójrz- mój
ogród rozkwitł. Nie można zabić miłości, jeśli ją w ziemi pogrzebiesz,
odrasta...''- H.Poświatowska
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
A wspomnienia zawsze powracać będą. Marcinie pamiętam
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Boże daj wiarę, że to ma sens, że nie trzeba żałować Bliskich, że
gdziekolwiek są dobrze Im jest bo są z nami, choć w innej postaci....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Niegasnące światełko pamięci dla Marcinku
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
_◢◤•✫✫•◥◣_Ponad chmurami zawsze świeci
słońce._◢◤•✫✫•◥◣_ Światełko i modlitwę
zostawiamy_◢◤•✫✫•◥◣_ Śpij spokojnie_◢◤•✫✫•◥◣_
Aniołku _◢◤•✫✫•◥◣_
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
*Patrzę na płomień tlący się w zniczu* *Smutek i żal się we mnie budzi*
*Spoglądam w niebo i zadaję pytanie* *Dlaczego Boże , zabierasz dobrych ludzi
?*Śpij w spokoju
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Żal i smutek dręczą nas....sercom naszym tak żle, tak mocno biją, gdy oczy
nasze nie widzą Was Aniołki Ukochane.....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤)(❤)(❤) Życie ludzkie upływa między wspomnieniem, a nadzieją.(❤)
(❤)(❤) Światełko i modlitwę zostawiamy
(❤)(❤)(❤)Odpoczywaj(❤)(❤)(❤)
Zgłoś SPAM
Mama
KOCHANIE MOJE, TĘSKNOTA NIE ZNA GRANIC!!
Zgłoś SPAM
Mama
TAK MAŁO MOGĘ..... SERCE MOJE.
KOCHAM CIĘ BARDZO I NIEZMIENNIE SYNKU MÓJ.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.