❤❤ ❤❤ ŚWIATEŁKO I MODLITWA ❤❤ ❤❤ ❤❤ DLA CIEBIE ❤❤
❤❤
Zgłoś SPAM
Mama
Niedzielne światełko wraz ze wschodzącym nieśmiało jesiennym słonkiem -
zapalam, najpierw wirtualne, a później u CIEBIE..MÓJ SKARBIE.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnień nie zabierze nam nikt, w pamięci i w sercach zachowaliśmy Was na
zawsze.....
Zgłoś SPAM
Mama
Choćbym poszła na kraj świata i szukała i wołała... nie zobaczę swego
SYNA - taka wola PANA.
SKARBIE MÓJ.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Kolejna sobota, kolejny dzień ciszy, tęsknoty, zamyślenia, modlitwy ...
sobotnie światełko pamięci dla Ciebie Marcinku do samego Nieba...[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤❤W milionach światełek ziemskich zniczy,są nasze myśli - o Was
kochani.❤❤ Widzimy znowu Wasze oblicza...nie zmienione wcale - w niebios
otchłani.❤❤Światełko i modlitwę zostawiamy.❤❤Odpoczywajcie.❤❤
Zgłoś SPAM
Mama
Tak, wszystko się kiedyś zmieni....i znów zasądziemy przy wspólnym Pańskim
Stole. KOCHANIE MOJE PO WSZE CZASY. Wieczorną modlitwę jak zawsze TOBIE
poświecam. WSZYSTKIM NASZYM ANIOŁKOM - pokoju życzę.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mamy nadzieję, że kiedyś wszystko się zmieni....i znów będziemy
razem...Tam , nie na ziemi....
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
MARCINKU━ ☆❤☆ ━
━ ☆❤☆ ━ ━ ☆❤☆ ━ ━ ☆❤☆ ━
♥♥♥ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA NA DZISIAJ((*))I KOLEJNE DWA DNI
(BĘDĘ NIEOBECNA DWA DNI) DLA CIEBIE ANIOŁKU.♥♥♥ PAMIĘTAM ♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...a u nas wciąż te łzy, które tak gorzko płyną każdego dnia ... Marcinku
światełko do samego Nieba dla Ciebie na dzisiejszy deszczowy dzień [*]
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Czsem cały świat oznacza mniej niż, jeden człowiek, którego brak...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─Światełko i modlitwę
zostawiamy ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Odpoczywaj w
spokoju ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tak wiele chcielibyśmy Wam dać....słowa, myśli głęboko w sercach, gdy
budzi je wiatr....zamykamy oczy pełni nadziei...
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
MARCINKU~~♥~~STOJĘ W OKNIE..PATRZĘ W DAL..DNI MINIONYCH JEST MI
ŻAL...ODPŁYNĘŁY JAK W MGLE..JAK CIENIE..POZOSTAŁO
WSPOMNIENIE..~~♥~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAM..ŚPIJ W SPOKOJU ANIELE
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Marcinkowi ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
Mama
16-ty dzień miesiąca, ....kiedyś najszczęśliwszy, MÓJ SKARBIE.
Zobaczyć świat w ziarenku piasku
Niebiosa w jednym kwiecie z lasu...W godzinie .. nieskończoność czasu W.Blake
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka
blask na znak naszej nieustannej pamięci
◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
MARCINKU......ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.SERCE SIĘ SMUCI..CO BYŁO..NIE
WRÓCI..ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.DZIŚ JEST SMUTNY DZIEŃ DLA NAS...DZIEŃ
UTRACONEGO DZIECKA.... ANIOŁKU KOCHANY (*)(♥)(*)......POZDRAWIAM TWOICH
BLISKICH......
Zgłoś SPAM
Mama Łukaszka Młot
Uzbierałam bukiet ze złotych liści i w Tym smutnym Dniu Dziecka utraconego
wysyłam go do Ciebie Marcinie
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dzisiaj palimy białą świeczkę, wspólnie, we współczującym kręgu,
niestety...wiemy Dzieci już nie ma wśród nas....a tęsknota i miłość do
Nich niezmienne ...❤❤❤...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.