•✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿• Tak smutno bez Was
•✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿• Światełko i
modlitwę zostawiamy •✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬
•✿•
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Marcinku najjasniejsze światełko pamięci dla Ciebie na dzisiaj i za wszystkie
dni mojej nieobecności ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Bez Was jesteśmy cieniem.Łzą drżącą na rzęsach,rozpaczą
zwątpieniem.Zamilkł nasz uśmiech,wszystko straciło sens.Sekundy się
wloką,zmieniają w lata,serce żałosna tęsknota oplata,samotność zabija
nas"
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥✿♥ Są chwile co w pamięci zostają,choć czas mija one nie mijają
♥✿♥ ♥✿♥ Pamiętamy ♥✿♥ ♥✿♥ Światełko i modlitwę
zostawiamy za wszystkie dni naszej nieobecności ♥✿♥♥✿♥.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zasypiamy w cieniu Waszych skrzydeł i składamy ducha naszego w ręce
Wasze....spoczywajcie w pokoju, my pamiętamy....
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Cisza bez Ciebie jest taka bolesna...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Kolejny 23 ,Marcinku kochany....światełko zapalam...pierwsze jesienne...
Zgłoś SPAM
Mama Łukaszka Młot
Jest miejsce dokąd listy nie dochodzą,
\\\"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą\\\"..
Zgłoś SPAM
TWOJA Mami
23-ci ...dziś w jesiennych liściach zapłoniesz najpiękniej, refleksyjne
dusze obudzisz z uśpienia... KOCHANIE MOJE******
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nigdzie Was nie ma, a my musimy dalej żyć...wspomnień nie zabierze nam nikt,
w pamięci i w sercach zachowaliśmy Was na zawsze......
Zgłoś SPAM
rodzice Karolinki-dziadkowie Jędrusia
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Wspomnienia pielęgnuję, każdą zapisaną chwilę, bo to jedyny skarb, jaki po
Tobie został.
Zgłoś SPAM
Mama
ZAWSZE CIĘ KOCHAJĄCA TWOJA MAMI.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście....nie możemy nic zmienić....zostały złamane serca, cisza w
słuchawce....wiele tęsknoty i miłości....
Zgłoś SPAM
Mama
Niedzielne , zamglone śqwiatełko dla CIEBIE KOCHANIE.
Zgłoś SPAM
Magda Przedpełska
Marcinku po tylu latach choroby udało się.... W końcu wyniki dające
nadzieję..Wiesz jak cierpiałam.. Tak bardzo mi Ciebie brakuje:((( Modlitwę
pozostawiam i wieczne światełko [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Panie w Niebiosach, z zielonej, kwiecistej polany, wołamy do Ciebie - pamiętaj
o Aniołkach Naszych - my w sercach na zawsze Ich mamy....
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutne nasze oczy wpatrzone w Waszą mogiłę tak chciałyby Was zobaczyć,
chociaż przez krótką chwilę, smutne ramiona z tęsknoty usychają ,a usta
ciągle Wasze imiona wołają.....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Marcinkowi....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę.( Jan Paweł II )
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.