*❤️*Tu Ciebie nie ma, lecz Jesteś przecież. I pozostaniesz w jasnym
świecie.Jest coś,co mrokom się opiera.Jest pamięć.A ona nie umiera.*❤️*
Zostawiam modlitwę i światełko wiecznej pamięci.*❤️*
Z "nieobecności" której doświadczamy nie potrafimy się
otrząsnąć, czas nie leczy tych ran...Jesteście z nami zawsze, cokolwiek
robimy Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
⭐☀⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Słowa nie wyrażą cierpienia,
łzy nie umniejszą bólu,
słońce nie rozjaśni twarzy,
nic już nie będzie takie jak było.....
Światełko Pamięci dla Ciebie Marcinku.
Zgłoś SPAM
♨️ ❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ ♨️
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*)
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
nadzieja złozona w grobie ale kwiat z niej zakwitnie
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
m
"Łzy to słowa,których serce nie umie powiedzieć..." bo ono skulone
z bólu,czeka na Ciebie każdej nocy i czekać będzie,do końca. Marcinku,
odszedłeś bardzo daleko... Znajdź Tam Synku spokój i szczęście
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️Zabrakło wiary w wyższe istnienie brakuje oddechu każdego ranka jedynie
żałoba istnieje i palące się świece w kagankach.❤️Zostawiam światełko
wiecznej pamięci i modlitwę w tym trudnym czasie❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywaj w
spokoju ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
Rodzice Marcinka Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie przeżywamy każdego dnia w inny sposób, jak tylko tęskniąć....odebrano
nam to co najdroższe...Aniołki Nasze
Zgłoś SPAM
♨️ ❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ ♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”.
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Marcinku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Rodzice Śp. Przemka Jakubczyka
❤️★❤️★❤️ Naszą modlitwę i światełko dla Ciebie zostawiamy
❤️★❤️★❤️
Zgłoś SPAM
m
"Ze wszystkich nędz, najstraszniejsze ludzkie zapomnienie"
/J.Słowacki/ Synku mój,póki ja żyję,nie zostaniesz zapomniany! A
potem?Potem może Tam się spotkamy...I już zawsze będziemy razem.Śpij
Kochany
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.