A czas płynie jak gdyby nigdy nic…W oczach ciągle szklą się łzy.Już nie
liczę smutnych dni Tylko czekam, by móc zobaczyć Twoją kochaną Twarz i
powiedzieć Ci, jak bardzo tu Ciebie brak Kocham Cię Synku
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️☀❤️ Są pożegnania , na które nigdy nie będziemy gotowi Są
słowa , które zawsze wywołać będą morza łez. I są takie osoby na myśl ,
o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.❤️☀❤️
Zgłoś SPAM
Rodzice Marcinka Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odeszli w ciszy mrok,a po Nich tylko cisza pozostała...i choć Ich nie ma to
cisza szepce,że Oni żyją nadal w sercach naszych ...więc zasłuchajmy się w
ciszę może usłyszymy znajomy głos....
Zgłoś SPAM
♨️ ❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ ♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Pamiętam każdą chwilę,każde Twoje spojrzenie - to jest moja tęsknota,moja
miłość,cierpienie;.....Światełko i modlitwa dla Ciebie Marcinku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
bolesne chwile zabrały wszystko radosc i cierpienie
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
m
Za oknem słoneczny dzień.A sercu? W sercu jak co dzień głęboki cień.Myśl
ciągle do Ciebie Synku ucieka.A serce?Ono co noc na Ciebie czeka.I czekać
będzie!Do końca!Bo Twego widoku pragnie,a nie słońca.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.