do zobaczenia Piękna gdzieś tam! Śpij spokojnie...
Zgłoś SPAM
magdab
Zgłoś SPAM
magdab
rak'n'roll Magdo
Zgłoś SPAM
magdab
Zgłoś SPAM
Ewa D-H
Zgłoś SPAM
magdab
Zgłoś SPAM
Magdalena Domarecka
Najjaśniejszym zniczem i najpiękniejszym kwiatem jest PAMIĘĆ
Zgłoś SPAM
Iwona G
Madziu, dużo się od Ciebie nauczyłam....myślę, że nie tylko ja....do
zobaczenia
Zgłoś SPAM
Magda Migdas-Nawrot
Zgłoś SPAM
magdab
Zgłoś SPAM
Asia
Zgłoś SPAM
Beata Zgierz
Za optymizm, wiarę i siłę którą przekazałaś innym oraz za to aby Twoje
pomysły i idee były realizowane dalej. . . Byłaś,jesteś i pozostaniesz w
sercach wielu [*]
Zgłoś SPAM
Aneta Szcególska
Uśmiechaj się do Nas z nieba tak jak to robiłaś tutaj na ziemi ...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.