Mimo,że Cię nie ma z nami pozostaniesz w sercu na wieki.
Zgłoś SPAM
Magda Sz.
Prawdziwy Aniołek!!! :( dzielna i kochana, jakby wszyscy byli tacy świat
byłby piękny
Zgłoś SPAM
Magdalena
Spoczywaj w pokoju. Dałaś tyle nadziei i miłości ...
Zgłoś SPAM
Kasia z Wielkopolski
Wiecznie ŻYWA Będziesz w pamięci Swoich Bliskich...[*]
Zgłoś SPAM
Bogusia
Banalne słowa cisną się do ust, brak jakichkolwiek, by wyrazić żal utraty
tak pięknej, mądrej i dobrej kobiety jak Pani była, Pani Magdo. Podziwiam
Panią nadal. Mądra Mama Leosiu!
Zgłoś SPAM
Iwona
Ku pamięci....
Zgłoś SPAM
Kasia
Zgłoś SPAM
Dorota Sz.
Żal takich ludzi, uczmy się jak żyć. Cieszmy się każdą chwilą.
Zgłoś SPAM
Edyta
Zgłoś SPAM
eklerka9
pełna podziwu dla odwagi !!!
Zgłoś SPAM
Agnieszka
Byłaś inspiracją dla wielu kobiet...Spoczywaj w pokoju [*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.