Magdo, rówieśnico mojej córki,którą również okrutny los w tym roku
zabrał, światełko do Nieba i modlitwa
Zgłoś SPAM
Agnieszka Baran
Bardzo mi ciężko...
Zgłoś SPAM
ewa
Zgłoś SPAM
Iwona Dąbrowska
Zgłoś SPAM
elza
Śpij, nocą śnij
Niech zły sen Cię nigdy więcej nie obudzi
Teraz śpij......
Zgłoś SPAM
Grek Zorba
Byłaś wielka...
Zgłoś SPAM
magdab
Zgłoś SPAM
dominika lewandowska
jesteś w moim sercu każdego dnia
Zgłoś SPAM
M.P.
Zgłoś SPAM
MonikaK.
Pamiętam i podziwiam...
Zgłoś SPAM
Anna Pe
Straszny żal...
Zgłoś SPAM
Agnieszka
Mimo że upływa czas na zawsze w naszej pamięci!
Zgłoś SPAM
karolina
Zgłoś SPAM
Ania
Zgłoś SPAM
Mariola
Zgłoś SPAM
Magdalena
Dopiero teraz sie dowiedzialam, umieć żyć tak jak Magda to cud.
Zgłoś SPAM
Magda Kalinowska
Dziś dotarła do mnie ta przykra wiadomość. przykro, smutno i pusto zrobiło
się w moim sercu..Pani Magdo - gdziekolwiek Pani jest, wciąż trzymam kciuki.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.