KuPamięci.pl

Magda Waśniewska


* 15.07.2011

 

+ 24.01.2012

Miejsce pochówku: jeszcze nie znane

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (149)
Licznik odwiedzin strony
107961
Zapalone w styczniu
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️❤️Wszystko się kończy, wszystko przeminie I sen przerwie słodkie marzenie, Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie I wciąż trwać będzie,a tym jest Miłość i Wspomnienie,.❤️♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐❤️Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile,doby,mija kolejny rok.Jest jednak coś,co się nie zmienia,coś czego nie da się zgubić.Coś trwa,coś zostaje,nasza miłość i pamięć.❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Agata
Śpij spokojnie Aniołku:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨❤️ ☘️♨♨️♨ ☘️Rocznicowe światełko Pamięci Madziu.Umarłych wieczność odtąd trwa, dokąd pamięcią im płaci., spoczywaj w pokoju wiecznym.☘️♨♨️♨ ☘️ ❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨ ❤️ ♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ Umarli a my nadal ich kochamy.Tęsknimy mówimy do nich. Tak się nieraz nam zdaje. Przecież są z nami. Boże zabierasz tych których kochamy, a nam zostawiasz krwawiące rany. ♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Rocznicowe smutne światełko pamięci Madziu ♨️♥️
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❀ڿڰۣڿ❤️Są drzwi, które się nie otworzą,choć serce ciągle otwarte.Są dłonie, które pragną dotyku,choć nigdy go już nie dostaną.Są oczy z łez nie otarte.Jest tęsknota,na zawsze ❤️❀ڿڰۣڿ❤️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️☘️⭐☘️♨️"Życie to czas, w którym szukamy Boga. Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go posiadamy” św. Franciszek Salezy.Zostawiam modlitwę.♨️☘️⭐☘️♨️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Tak wiele wspomnień w ciągu życia zbieramy.Tak wiele cudownych chwil w zakamarkach pamięci chowamy.Są razem z nami przez wiele długich, nieraz trudnych lat.Jakże smutny bez Ciebie świat❤️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć. Przechowujemy w niej urocze chwile, najdroższe serca,najcenniesze słowa, gesty,czyjeś oczy, czyjeś łzy. Były naszego życia ozdobą.♨️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❀❤️ Ciężko na sercu i ciężko w duszy.Ból wszystko zmienia. Łzy zmieniają się w kamienie.Serce jak głaz w piersi dusi.Czemu serce zrozumieć nie umie.Z czasem serce zrozumieć musi..❤️❀❤️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☘️❄️❤️⭐❤️❄️☘️Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie dopuścisz by były zapomniane. Pamiętam .☘️❄️❤️⭐❤️❄️☘️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❄️♨️❄️❤️Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy i nawet Ci się tu wracać nie marzy bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy na wieki.❤️❄️♨️❄️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   13   14   15   ...   197   198    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
adam gutowski
05.02.2012