KuPamięci.pl

Magda Waśniewska


* 15.07.2011

 

+ 24.01.2012

Miejsce pochówku: jeszcze nie znane

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (149)
Licznik odwiedzin strony
107965
Zapalone w styczniu
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️"Jest taka cierpienia granica,za którą się uśmiech pogodny zaczyna." Żyjemy tą wiarą i nadzieją, że ten uśmiech pojawi się kiedy znów spotkamy Naszych Bliskich tam gdzie na nas czekają"♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❀❤️ Ciężko na sercu i ciężko w duszy.Ból wszystko zmienia. Łzy zmieniają się w kamienie.Serce jak głaz w piersi dusi.Czemu serce zrozumieć nie umie.Z czasem serce zrozumieć musi.❤️❀❤️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️"Jest taka cierpienia granica,za którą się uśmiech pogodny zaczyna." Żyjemy tą wiarą i nadzieją, że ten uśmiech pojawi się kiedy znów spotkamy Naszych Bliskich tam gdzie na nas czekają"♨️♨
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️෴☀️෴❤️Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A dusza i pamięć wciąż będą żyć. Niech blask tej świecy rozswietla Ci drogę a jej ciepło ogrzewa Twoją duszę.Pamiętam ❤️෴☀️෴❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨❤️⭐☘️⭐❤️ ♨️❤️ W pustym pokoju pali się lampka. Wspomnień ogarek wiążący czas. Jeszcze niedawno był ktoś, Lecz teraz pustka Twój płomień zgasł.Pamiętam.❤️♨️♨⭐☘️⭐❤️ ♨️❤️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Kiedy tyle bólu wdziera się do serca!!! Tęsknota z bólem idą w parze, a my mamy tylko nadzieje,że kuedyś będziemy razem. Spoczywaj w pokoju wiecznym, Madziu ..❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️❤️⭐❤️❄️Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie dopuścisz by były zapomniane.Pamiętam w modlitwie.❄️❤️⭐❤️❄️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️⭐☘️⭐❤️ Światełko nadziei,które płonie. Ukoić może to rozstanie, I wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie. Zostawiam modlitwę...❤️⭐☘️⭐❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☆❤️☆ Bo najgorsze jest czekanie na spotkanie z Tobą w niebie. I ta cisza : pusta, cicha, sucha, czarna. Bo najcięższe jest czekanie. Ta samotność. Ciemna i tęsknota serca wielka...☆❤️☆
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
⭐⭐♨️♨♨️⭐⭐Urodzić się w stajni czyż Władcy przystaje Trzej Królowie przybyli by przywitać Dziecinę z Europy, Afryki, Azji. Światełka dla Ciebie na Święto Objawienia. ⭐⭐♨️♨♨️⭐⭐
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   14   15   16   ...   197   198    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
adam gutowski
05.02.2012