❤️♨️❤️☘️❄☘️❤️♨️❤️ Tak cicho spada kartka
dnia,tak cicho z oczu płynie łza,tak cicho słońce w górze lśni w
błękicie,tak cicho płyną wszystkie dni bez Ciebie.
Pamiętam.❤️♨️❤️☘️❄☘️❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❄❤️❄❤️ Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe by rozpacz
wypowiedzieć-zostaje tylko milczenie pełne gorących łez i bliskość
osieroconych serc.Zostawiam codzienną modlitwę i pamięć.❤️❄
❤️❄❤️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Tak jak dawniej świeci słońce, Tak jak dawniej wieje
wiatr, Wszystko zdaje się jak dawniej, Tylko Ciebie Janku bardzo brak.Zostawiam
codzienną modlitwę, Kochani....❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Zapalone w styczniu
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️❤️⭐❤️❄️Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której
przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie
dopuścisz by były zapomniane. Pamiętam .❄️❤️⭐❤️❄️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️"Łzy wciąż płyna, serce pęka brak tu szczęścia i
miłości brak tu Twojej obecności." „Bo umrzeć to zbyt mały powód
żeby przestać kochać.” Zostawiam modlitwę i mnóstwo
swiatełek,.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Dorota
Madziu byłaś taką słodką dziewczynką
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️Bliskość, która przywraca Ci kształt. Ona odeszła.
Kiedy odchodzi Człowiek, bliskość ulatuje jak ptak, w nurcie serca zostaje
wyrwa, w którą się wdziera tęsknota.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ❤️ Bądź pamięcią w naszych sercach po wszystkie
dni naszego istnienia. Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo
w naszych sercach, Twoje serce bije..❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ❤️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️❤️⭐♨☘️♨⭐♨️ Okropna jest tęsknota, Gdy myśl wciąż
do Ciebie ucieka, Gdy myśl jest już przy Tobie, A droga do Ciebie
daleka.Spoczywaj w pokoju wiecznym.Pamiętam
Madziu.♨️❤️⭐♨☘️♨⭐♨️
Zgłoś SPAM
Agata
:*:(
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️❤️Wszystko się kończy, wszystko przeminie I sen
przerwie słodkie marzenie, Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie I wciąż
trwać będzie,a tym jest Miłość i Wspomnienie,.❤️♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐❤️Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile,doby,mija
kolejny rok.Jest jednak coś,co się nie zmienia,coś czego nie da się
zgubić.Coś trwa,coś zostaje,nasza miłość i pamięć.❤️⭐❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.