_◢◤•✫✫•◥◣_Ponad chmurami zawsze świeci
słońce._◢◤•✫✫•◥◣_ Światełko i modlitwę
zostawiamy_◢◤•✫✫•◥◣_ Śpij spokojnie_◢◤•✫✫•◥◣_
Aniołku _◢◤•✫✫•◥◣_
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
To tak trudno wytłumaczyć, że się kogoś nie zobaczy,że już koniec,że nie
wróci,że nikt tego nie odwróci.Pozostaną wspomnienia,smutek w sercu, łza na
twarzy, której nikt nie zauważy(*)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
♥♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥♥
Dobranoc Łukaszku!
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Najważniejsze na tym świecie,co zostaje po nas,to miłość,która sięga
ponad grób i wiara,która daje nam nadzieję...kiedyś na spotkanie.Śpij
spokojnie Łukaszku,ślę Ci płomyczek do Nieba.(*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Trwamy z Wami codziennie...tęsknimy bardzo...śpijcie w ciszy i spokoju...
Zgłoś SPAM
barbara
Wieczne odpoczywanie....(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
.......Modlitwą zamykam usta aby nie krzyczeć modlitwą zamykam oczy aby nie
pragnąć..... (°)(♥)(°) MODLITWA I ŚWIATEŁKO NIECH CIĘ PAN BÓG SWOJĄ
MIŁOŚCIĄ OTOCZY NA WIEKI(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
URSZULA
ŁUKASZKU ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Mama
Synku mój kochany ...Modlitwę do nieba wysyłam i zapalam płomyczek,taki co
nigdy nie gaśnie,co świeci najjaśniej-płomyczek mojej miłości((❤))
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
*•.¸_¸.•*ღ♥ღ*•.¸_¸.•*ღ♥ღ*•.¸_
......Jaśniuteńkie światełko pamięci dla Ciebie Aniołku.....
Dziękuję bardzo za pamięć i każde światełko ..
Serdecznie pozdrawiam i mocno przytulam .
.Grażyna
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
(♥)(♥) Światełko pamięci wraz z modlitwą zostawiam dla Ciebie Łukaszku
Kochany (♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nie ma chwil, których nie warto pamiętać... nie ma dni, których nie warto
wspominać,nie ma ludzi, których nie warto kochać. Trzeba tylko. serca
posłuchać, uczucia, pragnienia, wspomnienia(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿ڿڰۣڿ✿◕◕◕✿ڿڰۣڿ✿ ŚWIATEŁKO
✿ڿڰۣڿ✿◕◕◕✿ڿڰۣڿ✿ PAMIĘCI
✿ڿڰۣڿ✿◕◕◕✿ڿڰۣڿ✿ NIECH
✿ڿڰۣڿ✿◕◕◕✿ڿڰۣڿ✿ PŁONIE
✿ڿڰۣڿ✿◕◕◕✿ڿڰۣڿ✿
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, NIECH DOBRY BÓG ZAWSZE CIĘ ZA RĘKĘ TRZYMA..."
Zgłoś SPAM
♥♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥♥
"A gdy przyjdzie deszcz moich łez, naucz mnie chodzić pomiędzy
kroplami..."
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Łukaszku! W krainie życia ujrzysz dobroc Boga,bo w domu Pana...jest miejsca
wiele.Śpij spokojnie pod opieką Pana...tam gdzie Jesteś...miłośc Boga,na
wiecznośc będzie Ci dana.(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
.....(❤)(❤)(❤).... NA ZAWSZE W NASZYCH SERCU W PAMIĘCI I MODLITWIE
.....(❤)(❤)(❤)....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.