Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Łukasz Młot


* 10.04.1988

 

+ 08.09.2011

Miejsce pochówku: Józefów

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (61)
Licznik odwiedzin strony
269203
Zapalone ponad rok temu
Mama
Syneczku ....Wszystko, co piękne odeszło na zawsze....jak więc odnależć wiosenne promienie słońca??? Łukaszku Ukochany tak tęsknimy....
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Łukaszku dla Ciebie wtorkowy promyczek,taki piekny,radosny jak Ty byłeś dla Swoich Rodziców:*:*:*:*
Zgłoś SPAM
URSZULA
ŁUKASZU ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
ANIOŁKU ✿_ ✿¨)_ ŚWIATEŁKO` ¸.•´✿¸.•*´¨)) PAMIĘCI ((¸.•´ ((¸.•✿`✿DLA CIEBIE
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
Łukaszu, najjaśniejsze śwaitełko pamięci...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
To, co w sercu najcenniejsze przesyłamy każdego dnia naszym Najbliższym, którzy odeszli, a nieustająco są obecni w naszym życiu.[*][*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[♥][♥][♥] Oby był ten Lepszy Świat gdzie się wszyscy spotkamy.[♥][♥][♥]. ..Światełko i modlitwę zostawiamy...[♥][♥][♥]] Tęsknimy [♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama śp.RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
W Dniu Dziecka zaświecamy Ci światełka niech prowadzą Cię wprost do raju Aniołku.((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
♥♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥♥
Dzień Dziecka bez dzieci - jeden ze smutniejszych dni w roku. Światełko do nieba do wszystkich naszych dzieci [*]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Moja pamięć,światełko i modlitwa...dla Ciebie Łukaszku.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Na równi z żebrakiem są nasze marzenia, on prosi o wsparcie, a my o wspomnienia...bo tylko one nam zostały...bo chcemy pamiętac zawsze i wszędzie...bo przecież Byliście, Jesteście i Będziecie
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak ..."
Zgłoś SPAM
URSZULA
LUKASKU ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Za uśmiechem, za dotykiem, za wzrokiem,za biciem serca, za Wami....tęsknimy tak bardzo.....Światełko I Modlitwa Dla Ciebie ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
Maria Przybysz, mama Roberta
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Aniołku dla Ciebie (¯`•´¯).•´ :: `•.,(¯`••´¯)(¯`••´¯) _`•.¸(¯`••´¯)¸.•´ ___ `•. ¸.•´_ Modlitwa i światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   874   875   876   ...   1384   1385    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anna Młot
18.10.2013