Odpoczywajcie w ciszy i spokoju...jaśniutka lampeczka...modlitwa...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Łukaszku!Ślę mój słoneczny płomyczek pamięci z modlitwą do P.Boga za
Ciebie...byś dostąpił ogromnej radości,przebywania z NIM...na wieczność w
Niebie.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
[♣♣♣] Jedyną miarą miłości jest tęsknota.[♣♣♣] Piękne
Wspomnienia zostawiłeś po sobie [♣♣♣] Niech Ci ziemia lekką
będzie[♣♣♣] Niech niebo czuwa nad Tobą [♣♣♣] Modlitwa i
światełko [♣♣♣]
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
KTOŚ KIEDYŚ POWIEDZIAŁ:
\"ŻE WIARA CZYNI CUDA,
ŻE CZAS LECZY RANY\".
ALE TEGO NIE POWIE MATKA
KTÓRA STRACIŁA DZIECKO...
JUŻ NIKT I NIC TYCH RAN NIE WYLECZY..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤) (♥)(❤) Nie ma chwil,których nie warto pamiętać (❤)(♥)(❤) nie
ma dni, których nie warto wspominać (❤)(♥)(❤) nie ma ludzi, których nie
warto kochać(❤)(♥)(❤)Światełko i modlitwę zostawiamy(❤) (♥)(❤)
Zgłoś SPAM
URSZULA
Łukaszku zapalam Światełko Pamięci
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle
bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób
[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Układamy bukiet z pączków miłości pachnących wiosną... układamy bukiet z
kolorów tęczy, z gwiazd na niebie, układamy i marzymy jak trafić do Was
Aniołki...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Świateczny płomyczek Ci Łukaszku zapalam i z modlitwą posyłam na Twą
chmurkę na Niebie.Spoczywaj w pokoju.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Lusia
MODLITWA W DNIU BOŻEGO CIAŁA...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Mama
ŁUKASZKU SYNKU KOCHANY ...Tysiące światełek do Nieba,bo teraz tylko tego Ci
potrzeba..Śpij spokojnie,myślami i sercem jesteśmy przy Tobie..
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
PAMIĘĆ O TOBIE CIĄGLE ŚWIEŻA...TĘSKNOTA BOLESNA...I TYLKO NADZIEJA
SPOTKANIA RADOSNA...[▒♥▒].... ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA CIEBIE
ANIOŁKU..... [▒♥▒]
Zgłoś SPAM
URSZULA
ŁUKASZKU ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
Łukaszku, światełko na dzień Bożego Ciała...
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Ten którego opłakujemy, nie jest nieobecny, lecz tylko niewidoczny, jego
oczy promieniejące
chwałą odbijają się w naszych oczach pełnych łez."
Zgłoś SPAM
♥♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥♥
Łukaszku światełko na Boże Ciało [*]
i moja pamięć na najbliższe dni (muszę iść do szpitala).
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.