zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
... ŻYCIE JEST PODRÓŻĄ KU WIECZNOŚCI...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Jaśniutkie światełka do nieba na wszystkie dni mej nieobecności
(szpital).Dziękuję za pamięć o mych bliskich i serdecznie pozdrawiam. Ela
Zgłoś SPAM
Lusia
Ofiaruję niedzielną modlitwę,która nas łączy,oraz cieplutkie,czerwcowe
płomyczki...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
░░░░ ⋱(❤)⋰ ░░░░ ZOSTAWIAM DAR MODLITWY I ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI ░░░░ ⋱(❤)⋰ ░░░░
Zgłoś SPAM
Lusia
Myślami i sercem na zawsze z Wami...modlitwa i płomyczek...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Wspomnieniami żyjemy...bo to wszystko co minęło...nigdy już do nas nie
powróci.Szkoda,że nikt nie może cofnąć nam czasu.Chłopcze,sobotnie
światełko pamięci,ślę do Ciebie do Nieba.(*)
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Lukaszku.Modlitwa i Tysiące światełek i promieni słońca,
niech świecą w Krainie życia dla Ciebie bez końca....
….ڿڰۣڿ(¨`•.♥´¨)ڿڰۣڿ
…… ....`•.¸.•´ (¨`•♥•´¨)….ڿڰۣڿ
…………....ڿڰۣڿ•.¸.•´
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
Patrzę na płomień tlący się w zniczu, spoglądam w niebo i zadaję pytanie:
dlaczego Boże zabierasz tak młodych ludzi? Łukaszku...
Zgłoś SPAM
URSZULA
ŁUKASZKU ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❤❤ ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE ❤❤
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama
SYNKU
NA ZAWSZE ZAPISAŁEŚ SIĘ
W NASZYCH SERCACH
I WCIĄŻ
BĘDZIESZ PRZY NAS
TWOJĄ MIŁOŚCIĄ,
TWOJĄ TROSKĄ,
TWOIM ODDANIEM.....ŁUKASZKU MÓJ KOCHANY .
Zgłoś SPAM
barbara
Nic nie starzeje się tak prędko jak szczęście..... światełko
pamięci(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pamięć jest droższa od słów ..to nie był czas,to nie była pora
..:"(! Światełko pamięci aniołeczki kochane !***
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Dagmary Błaszczyk
„…Wszystko jest od Boga
i do Boga droga,
niby Jakubowa
drabina uboga…”
Łukaszku...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota poraża, bezsilność paraliżuje, prze smutek oddechu brakuje,
zniknąć gdzieś i nie musieć nic udawać....a najbardziej z Ukochanymi
Aniołkami móc porozmawiać....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.