Każdy dzień różni się tylko datą...myśli,smutek ,ból i tęsknota w sercu
zawsze ta sama...Niech Bóg otacza Cię nieskończoną miłością...A światło
niech Ci świeci..Zostawiam modlitwę i pamięć (❤)
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Łukaszku ...Synku ,,Gdzie jesteś, tak bardzo mi smutno I w gwiazdy zaglądam
srebrzyste Bo może się któraś uśmiechnie Twoimi oczami zabłyśnie "
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Łukaszku najjaśniejsze lampeczki dla Ciebie do samego Nieba na dzisiaj i dni
mojej nieobecności...[*]...Mamunię proszę o pamięc o naszym Bartusiu w
czasie moejej nieobecności.
Zgłoś SPAM
Lusia
Modlitwa wraz z poniedziałkowym pięknym światełkiem...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czekajce na nas Kochani, czas już płynie....wierzymy, że sie spotkamy w
przecudownej tej krainie...teraz ból, tęsknota i łzy są towarzyszem naszych
dni.....
Zgłoś SPAM
Mama Dagmary Błaszczyk
„…Wszystko jest od Boga
i do Boga droga,
niby Jakubowa
drabina uboga…”
Łukaszku...
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
; I nie do końca piękny jest ten świat,
gdy wciąż odwiecznie prawa łamie.
Zabiera miłość, młodość, słońca blask...
..... zabiera matkom dzieci;
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
[♣♣♣] JEDEN CZŁOWIEK...JEDNA DUSZA... A MORZE ŁEZ I BEZKRESNE
CIERPIENIE... [♣♣♣] [♣♣♣] MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE
[♣♣♣]
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Niedzielne światełko po dniach nieobecności.
Dziękuję za pamięć o Karolu!
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Boże!Wspomóż Łukaszka Swoim Miłosierdziem i otocz Go...Swą bezgraniczną
miłością i wiecznym Zbawieniem.Słoneczny płomyczek,ślę Ci do Nieba
bram.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama T.Wójcika
"Dla serc szlachetnych najwyższą rozkoszą, gdy drugim radość w niedoli
przynoszą" Adam Asnyk
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[█♥▆ღ▆♥█]Życie jest ulotne, pamięć
wieczna.[█♥▆ღ▆♥█] Światełko i modlitwę zostawiamy
[█♥▆ღ▆♥█] Tęsknimy [█♥▆ღ▆♥█]
Zgłoś SPAM
URSZULA
ŁUKASZKU ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Mama
U PANA BOGA SYNKU WYBUDUJESZ PIĘKNY DOM DOM SWYCH MARZEŃ I BĘDZIESZ W NIM
CZEKAŁ KOCHANY NA NASZE SPOTKANIE
Zgłoś SPAM
barbara
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
" ...Tym co pozostają tutaj z garbem bólu, Jedyną pociechą jest cisza i
pamięć... Oszczędźmy im cierni pytań i rad, Bo oni są mrokiem okryci w
środku dnia, i Wciąż wpatrzeni w bliznę ziemi nad grobem.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Można odejść na zawsze, by stale być blisko." -aniołeczki nasza
Pamięć :*:* Za wszystkie dni !...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.