Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Łukasz Młot


* 10.04.1988

 

+ 08.09.2011

Miejsce pochówku: Józefów

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (61)
Licznik odwiedzin strony
269287
Zapalone ponad rok temu
♥ இ ♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥ இ ♥
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Zgłoś SPAM
barbara
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
....ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.. Światełko pamięci z modlitwą dla Ciebie Aniołku
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
░░ ⋱(❤)⋰ ░░ ZOSTAŁA TYLKO CISZA KRZYCZĄCA NIESPEŁNIENIEM .░░ ⋱(❤)⋰ ░░....W ZADUMIE I CISZY..W PAMIĘCI I MODLITWIE...JESTEŚ...░░ ⋱(❤)⋰ ░░ POKÓJ TWOJEJ DUSZY ░░ ⋱(❤)⋰ ░░
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, Najbardziej boli to, że idziemy w te same miejsca bez tych samych ludzi..."
Zgłoś SPAM
URSZULA
ŁUKASZKU ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Mama
Witaj syneczku ......dzisiaj niebo płacze za tymi co odeszli .Kocham Cię zawsze mam Cię przy sobie .Łukaszku tak mi smutno .....
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci◕◕═════♣♣═════◕◕ Śpij ◕◕═════♣♣═════◕◕ Spokojnie ◕◕═════♣♣═════◕◕ Tęsknimy ◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
Mama Dagmary Błaszczyk
„…Niechże ciebie w grobie nic nie niepokoi: nocką mroźny miesiąc nad mogiłą stoi…” Dobranoc Łukaszku...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
"Łzy obeschną ,lecz oczy nie przestaną płakać. Krzyk umilknie,lecz serce nie przestanie wołać. Dłonie opadną,lecz nie przestaną szukać ."
Zgłoś SPAM
URSZULA
ŁUKASZKU ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKCKIEGO
Łza po policzku spływa. Ta łza to tęsknota. Ty leżysz tam w ciszy. W tej czarnej i zimnej niszy. Anioł z marmuru trzyma straż. Smutną ma jednak twarz.Światełko pamięci ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Śpij Łukaszku snem szczęśliwym pod opieką Pana,tam gdzie teraz jesteś...miłośc Boga,na wiecznośc będzie Ci dana.Zapalam światełko i ślę do Ciebie...do Nieba bram(*)
Zgłoś SPAM
barbara
.(❤)..(❤)..(❤). modlitwa i swiatełko pamieci
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
ANIOŁKU.. MINĘŁO SZCZĘŚCIE , NIE PRZESZŁO CIERPIENIE... ....  ♥......) ..♥ .♥.♥...(,) ...♥ ♥...♥.[__]..♥ .♥.♥..[__]...♥ ♥ ..♥....[__] .♥.♥ ♥.♥ ......(____)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   869   870   871   ...   1384   1385    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anna Młot
18.10.2013