Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Łukasz Młot


* 10.04.1988

 

+ 08.09.2011

Miejsce pochówku: Józefów

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (61)
Licznik odwiedzin strony
269309
Zapalone ponad rok temu
Mama Roberta i Wiesia Walas
Jedna chwila wystarczy,żeby życie runęło,aby wszystko co mamy w nicość odpłynęło.
Zgłoś SPAM
♥ இ ♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥ இ ♥
Zgłoś SPAM
Mama
Kocham Cię synku ....mój Ty pomocniku kochany .
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Życie nie jest ani dobre,ani złe...jest polem dla dobra i zła"Seneka.Łukaszku!Moją pamięć i modlitwę Ci zostawiam(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, To smutne, że niektórzy ludzie mogą być tylko w naszych sercach, a nie w życiu..."
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Światełko za wszystkie dni mojej nieobecności [*] I nadal mnóstwo światełek i promieni słońca niech się palą dla Ciebie bez końca..
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
„Pan Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył sobie na niebo”
Zgłoś SPAM
barbara
Kiedy będziemy zapalać światełka w miejscu gdzie teraz odpoczywają niechaj połączy nas więzi mgiełka a ujrzymy jak do nas się uśmiechają
Zgłoś SPAM
Mama
Synku ...mój kochany ......
Zgłoś SPAM
URSZULA
ŁUKASZKU ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ty nie umarłeś Ty żyjesz z nami...Umarli są ci co są zapomniani...Tysiące światełek do Nieba,bo teraz tylko tego Ci potrzeba..Śpij spokojnie,myślami i sercem jesteśmy przy Tobie...(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Modlitwa i światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą.{{{♥}}} ….ڿڰۣڿ(¨`•.♥´¨)ڿڰۣڿ …… ....`•.¸.•´ (¨`•♥•´¨)….ڿڰۣڿ …………....ڿڰۣڿ•.¸.•´
Zgłoś SPAM
Lusia
Światełka do nieba za wczorajszy dzień i na dzisiejszy...modlitwa...nasza miłość i pamięć się nie kończy...śpijcie spokojnie...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Światełko za wszystkie dni mojej nieobecności Łukaszku kochany...umarła Babcia -Prababcia Karolinki i Jędrusia...nie mogłam Was tutaj odwiedzać Dzieci nasze...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿◕◕◕✿ KTO ŻYJE w sercach tych, którzy pozostają NIE UMIERA✿◕◕◕✿ Światełko i modlitwę zostawiamy ✿◕◕◕✿ Pamiętamy ✿◕◕◕✿ Tęsknimy ✿◕◕◕✿
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ból nasz jak kamień przytłacza piersi nasze, słońca blask tak boli każdego poranka, jak mamy dalej żyć?
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Spokojnego snu Łukaszku...w chwale PANA BOGA w Niebie.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕ ۞ ◕*✿*◕ ۞ ◕ Każdy kolejny dzień bez Was jest wiecznością ◕ ۞ ◕*✿*◕ ۞ ◕ Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ ۞ ◕*✿*◕ ۞ ◕ Tęsknimy ◕ ۞ ◕*✿*◕ ۞ ◕ za Wami ◕ ۞ ◕*✿*◕ ۞ ◕
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   868   869   870   ...   1384   1385    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anna Młot
18.10.2013