Jedna chwila wystarczy,żeby życie runęło,aby wszystko co mamy w nicość
odpłynęło.
Zgłoś SPAM
♥ இ ♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥ இ ♥
Zgłoś SPAM
Mama
Kocham Cię synku ....mój Ty pomocniku kochany .
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Życie nie jest ani dobre,ani złe...jest polem dla dobra i
zła"Seneka.Łukaszku!Moją pamięć i modlitwę Ci zostawiam(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, To smutne, że niektórzy ludzie mogą być tylko w naszych sercach, a nie w
życiu..."
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Światełko za wszystkie dni mojej nieobecności [*] I nadal mnóstwo
światełek i promieni słońca niech się palą dla Ciebie bez końca..
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
„Pan Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył sobie na
niebo”
Zgłoś SPAM
barbara
Kiedy będziemy zapalać światełka
w miejscu gdzie teraz odpoczywają
niechaj połączy nas więzi mgiełka
a ujrzymy jak do nas się uśmiechają
Zgłoś SPAM
Mama
Synku ...mój kochany ......
Zgłoś SPAM
URSZULA
ŁUKASZKU ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ty nie umarłeś Ty żyjesz z nami...Umarli są ci co są zapomniani...Tysiące
światełek do Nieba,bo teraz tylko tego Ci potrzeba..Śpij spokojnie,myślami i
sercem jesteśmy przy Tobie...(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Modlitwa i światełko pamięci
otulone miłością i tęsknotą.{{{♥}}}
….ڿڰۣڿ(¨`•.♥´¨)ڿڰۣڿ
…… ....`•.¸.•´ (¨`•♥•´¨)….ڿڰۣڿ
…………....ڿڰۣڿ•.¸.•´
Zgłoś SPAM
Lusia
Światełka do nieba za wczorajszy dzień i na dzisiejszy...modlitwa...nasza
miłość i pamięć się nie kończy...śpijcie spokojnie...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Światełko za wszystkie dni mojej nieobecności Łukaszku kochany...umarła
Babcia -Prababcia Karolinki i Jędrusia...nie mogłam Was tutaj odwiedzać
Dzieci nasze...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿◕◕◕✿ KTO ŻYJE w sercach tych, którzy pozostają NIE
UMIERA✿◕◕◕✿ Światełko i modlitwę zostawiamy ✿◕◕◕✿
Pamiętamy ✿◕◕◕✿ Tęsknimy ✿◕◕◕✿
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ból nasz jak kamień przytłacza piersi nasze, słońca blask tak boli każdego
poranka, jak mamy dalej żyć?
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Spokojnego snu Łukaszku...w chwale PANA BOGA w Niebie.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕ ۞ ◕*✿*◕ ۞ ◕ Każdy kolejny dzień bez Was jest wiecznością ◕
۞ ◕*✿*◕ ۞ ◕ Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ ۞ ◕*✿*◕ ۞
◕ Tęsknimy ◕ ۞ ◕*✿*◕ ۞ ◕ za Wami ◕ ۞ ◕*✿*◕ ۞ ◕
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.