Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Łukasz Młot


* 10.04.1988

 

+ 08.09.2011

Miejsce pochówku: Józefów

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (61)
Licznik odwiedzin strony
270126
Zapalone ponad rok temu
mama Tadzia W
Panie Jezu uratuj jego duszę od cierpień i daj mu radość wieczną
Zgłoś SPAM
Mama Leszka Klikowicza
Światełko pamięci i modlitwa
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Łukaszkowi smutne światełko...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
...bez Ciebie wartość życia inna ...bez Ciebie dusza niestabilna ...bez Ciebie marzeń nie mam wcale ...bez Ciebie świat okryty żalem...Modlitwa i Światełko otulone miłością i tęsknotą {{{♥}}}
Zgłoś SPAM
Mama
Synku ...Kocham Cię i tęsknię.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób… Spoczywajcie w spokoju ((*))((*))((*))
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
இڿ` TY NADAL ŻYJESZ, BO PAMIĘĆ JEST WIECZNA இڿ` ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI இڿ`
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤) (♥)(❤) Nie ma chwil,których nie warto pamiętać (❤)(♥)(❤) nie ma dni, których nie warto wspominać (❤)(♥)(❤) nie ma ludzi, których nie warto kochać. (❤)(♥)(❤) Światełko i modlitwę zostawiamy (❤)
Zgłoś SPAM
Lusia
Kochani...dzieli nas tylko czas...śpijcie w ciszy i spokoju...modlitwa i jaśniutkie światełka...
Zgłoś SPAM
Mama Dagmary Błaszczyk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Łukaszku!Modlę się,by Pan przyjął Cię...do Swego Królestwa.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Życie toczy się dalej, Lecz już nie takie samo, Bez radości, Bez sensu, Bez Ciebie...(*)Aniołku
Zgłoś SPAM
Mama
Syneczku kocham Cię z całego serca .Czekaj tam na mnie kochany .
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
_◢◤•✫✫•◥◣_Ponad chmurami zawsze świeci słońce._◢◤•✫✫•◥◣_ Światełko i modlitwę zostawiamy_◢◤•✫✫•◥◣_ Śpij spokojnie_◢◤•✫✫•◥◣_
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
GWIAZDĄ MI BYŁEŚ CO BŁYSŁA W MROKU I ROZJAŚNIŁA ŻYCIE NA CHWILĘ. LECZ MIMO MOICH ŁEZ WIELKICH POTOKU ZGASŁEŚ TAK SZYBKO JAK GASNĄ MOTYLE. MODLITWA I ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI POSYŁAM (+) (+)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Straszna jest śmierć ukocha­nej oso­by.Umiera w jed­nej chwi­li, ale tak nap­rawdę od­chodzi bar­dzo,bar­dzo długo.....(✞)) [♣♣♣] (✞))..... Moja modlitwa i moja pamięć..... (✞)) [♣♣♣] (✞))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
♥♥♥....Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane. Skończone jak ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć... ♥♥♥
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   832   833   834   ...   1384   1385    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anna Młot
18.10.2013