Panie Jezu uratuj jego duszę od cierpień i daj mu radość wieczną
Zgłoś SPAM
Mama Leszka Klikowicza
Światełko pamięci i modlitwa
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Łukaszkowi smutne światełko...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
...bez Ciebie wartość życia inna ...bez Ciebie dusza niestabilna ...bez
Ciebie marzeń nie mam wcale ...bez Ciebie świat okryty żalem...Modlitwa i
Światełko otulone miłością i tęsknotą {{{♥}}}
Zgłoś SPAM
Mama
Synku ...Kocham Cię i tęsknię.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Żadne słowa nie są w stanie opisać, co dzieje się w sercu i umyśle
bliskich, których życie doświadcza w tak okrutny i niesprawiedliwy sposób…
Spoczywajcie w spokoju ((*))((*))((*))
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
இڿ`
TY NADAL ŻYJESZ,
BO PAMIĘĆ JEST WIECZNA
இڿ`
ZAPALAM
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
இڿ`
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤) (♥)(❤) Nie ma chwil,których nie warto pamiętać (❤)(♥)(❤) nie
ma dni, których nie warto wspominać (❤)(♥)(❤) nie ma ludzi, których nie
warto kochać. (❤)(♥)(❤) Światełko i modlitwę zostawiamy (❤)
Zgłoś SPAM
Lusia
Kochani...dzieli nas tylko czas...śpijcie w ciszy i spokoju...modlitwa i
jaśniutkie światełka...
Zgłoś SPAM
Mama Dagmary Błaszczyk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Łukaszku!Modlę się,by Pan przyjął Cię...do Swego Królestwa.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Życie toczy się dalej,
Lecz już nie takie samo,
Bez radości,
Bez sensu,
Bez Ciebie...(*)Aniołku
Zgłoś SPAM
Mama
Syneczku kocham Cię z całego serca .Czekaj tam na mnie kochany .
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
_◢◤•✫✫•◥◣_Ponad chmurami zawsze świeci
słońce._◢◤•✫✫•◥◣_ Światełko i modlitwę
zostawiamy_◢◤•✫✫•◥◣_ Śpij spokojnie_◢◤•✫✫•◥◣_
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
GWIAZDĄ MI BYŁEŚ CO BŁYSŁA W MROKU I ROZJAŚNIŁA ŻYCIE NA CHWILĘ. LECZ
MIMO MOICH ŁEZ WIELKICH POTOKU ZGASŁEŚ TAK SZYBKO JAK GASNĄ MOTYLE. MODLITWA
I ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI POSYŁAM (+) (+)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Straszna jest śmierć ukochanej osoby.Umiera w jednej chwili, ale tak
naprawdę odchodzi bardzo,bardzo długo.....(✞)) [♣♣♣]
(✞))..... Moja modlitwa i moja pamięć..... (✞)) [♣♣♣] (✞))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
♥♥♥....Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane.
Skończone jak ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć... ♥♥♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.