Są ludzie,po których gorycz i tęsknotę ciągle czujemy...śliczne płomyczki
wraz z modlitwą w ofierze...
Zgłoś SPAM
Mama
Kocham Cię synku .
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA CIEBIE KOCHANY ŁUKASZKU..♥..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zmarłych pamięć dotąd trwa...dokąd pamięcią Im się płaci.Ja Łukaszku o
Tobie pamiętam.Zapalam płomyczek dla Ciebie i do Nieba ślę.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Twe serce wędruje z nami,po krętych ścieżynach losu,wciąż czujemy Twoją
obecność,zapomnieć Ciebie nie sposób...♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥ Modlitwa
i Tysiące światełek do Nieba ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
Zapalam Światełko Pamięci
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, ONI NADAL W NASZYCH SERCACH, NADAL SĄ W NASZYCH SNACH, NADAL ICH OBECNOŚĆ
CZUJEMY..."
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥"Bo zdążyli razem już tyle przeżyć, żeby pojąć, że
miłość jest miłością o każdej porze i w każdym miejscu, ale im bliżej
śmierci, tym bardziej jest intensywna"♥♥♥ Gabriel García Márquez
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tylko smutek, tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym
wspomnień...[*][*] ( Dziękuję wszystkim za pamięć o mych bliskich w dniach
mojej nieobecności)
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Nie ma rzeczy , która zastąpi ukochanego człowieka,ale jest miłość
najbliższych , ta jest wieczna. Modlitwa i światełko dla Ciebie Łukaszku
Kochany ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Lusia
Ciągle czegoś brak...ponieważ nie ma już Was wśród nas...piękne
światełka wraz z modlitwą...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Jak wiele krzyku może kryć milczenie...Milczenie zranionych serc...W
milczeniu,otulamy się wspomnieniami o Tobie... Moja modlitwa i Jaśniutkie
światełko ⋱(❤)⋰ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰ⋱(❤)⋰
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czy można żyć bez słońca i powietrza, pewnie można , bo my żyjemy,
żyjemy bez Was....w naszych sercach Jesteście zawsze, zawsze będziemy Was
kochać, zawsze będziemy tęsknić...to świat się pomylił
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Odszedłeś Łukaszku jedynie z naszych oczu...lecz nigdy nie znikniesz z
naszych serc.Moją modlitwę ślę do Ciebie,z płomyczkiem codziennej
pamięci.(*)
Zgłoś SPAM
Mama
Tak bardzo mi Cie brak syneczku .....chłopaki ciągle pytaja o Ciebie .
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.