Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Łukasz Młot


* 10.04.1988

 

+ 08.09.2011

Miejsce pochówku: Józefów

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (61)
Licznik odwiedzin strony
270139
Zapalone ponad rok temu
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Życie to czas, w którym szukamy Boga. Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go posiadamy”
Zgłoś SPAM
Mama
Witaj synku ....tak gorąco u nas a u Ciebie pewnie dobrze ..tam zawsze jest dobrze .
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Aniołku.. Łzy wciąż płyną, serce pęka brak tu szczęścia i miłości brak tu Twojej obecności...
Zgłoś SPAM
Mama
Dobranoc szczęście moje .
Zgłoś SPAM
★))☆ Mama Karola Wiśniewskiego ☆((★
Łukaszu światełko na sobotę [*] A jutro zamiast światełka będzie modlitwa na Jasnej Górze w Częstochowie.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Smutek nasz zamiast powoli gasnąć..staje się coraz większy,bo jest w nas ciągle ogromna tęsknota za Tymi,których tak bardzo kochaliśmy,a Oni od nas już odeszli.Dla Ciebie Łukaszku moje światełko.(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
(♥)❀❤❀(♥) TĘSKNOTA JEST NAJDOKŁADNIEJSZYM POMIAREM SIŁY MIŁOŚCI (♥)❀❤❀(♥) MOJA CICHA MODLITWA I PROMYCZKI DO NIEBA (♥)❀❤❀(♥)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Upływający czas nie leczy ran,Bólu nie zmniejsza,tęsknota jest coraz większaڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Pozostawiamy ślad naszej nieustającej pamięciڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Mama
Witaj synku ósmy dzisiaj ...za miesiąc skończy się życie nasze ...nie bedzie już nic ...Synku tak bardzo bym chciała Cie zobaczyć ...uścisnąć .Kocham Cię .
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tylko smutek, tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym wspomnień...[*][*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Modlitwa i światełko na dziś...
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
*+*+ Światełko i modlitwa to wszystko co mogę Ci dać Łukaszku kochany *+*+
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
♥•ŁUKASZKU•♥....Im dłużej Was nie ma, tym większy ból i tęsknota....
Zgłoś SPAM
*❤*Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnień nie zabierze nam nikt...w pamięci i w sercach zachowaliśmy Was na zawsze, najgorsze jest to, że nic więcej nie możemy.....
Zgłoś SPAM
Mama
Dobranoc synku ...jutro ósmy ten przeklęty ósmy .
Zgłoś SPAM
★))☆ Mama Karola Wiśniewskiego ☆((★
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Strata jednego kochanego serca,jest jak utrata...całego świata.Łukaszku!,zapalam Ci płomyczek mej pamięci i z modlitwą,ślę do Nieba bram.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
,, Można odejść daleko, by stale być blisko..."
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   831   832   833   ...   1384   1385    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anna Młot
18.10.2013