Życie to czas, w którym szukamy Boga. Śmierć to czas, w którym Go
znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go posiadamy”
Zgłoś SPAM
Mama
Witaj synku ....tak gorąco u nas a u Ciebie pewnie dobrze ..tam zawsze jest
dobrze .
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Aniołku..
Łzy wciąż płyną, serce pęka
brak tu szczęścia i miłości
brak tu Twojej obecności...
Zgłoś SPAM
Mama
Dobranoc szczęście moje .
Zgłoś SPAM
★))☆ Mama Karola Wiśniewskiego ☆((★
Łukaszu światełko na sobotę [*]
A jutro zamiast światełka będzie modlitwa na Jasnej Górze w Częstochowie.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Smutek nasz zamiast powoli gasnąć..staje się coraz większy,bo jest w nas
ciągle ogromna tęsknota za Tymi,których tak bardzo kochaliśmy,a Oni od nas
już odeszli.Dla Ciebie Łukaszku moje światełko.(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
(♥)❀❤❀(♥) TĘSKNOTA JEST NAJDOKŁADNIEJSZYM POMIAREM SIŁY MIŁOŚCI
(♥)❀❤❀(♥) MOJA CICHA MODLITWA I PROMYCZKI DO NIEBA (♥)❀❤❀(♥)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Upływający czas nie leczy
ran,Bólu nie zmniejsza,tęsknota jest coraz
większaڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Pozostawiamy
ślad naszej nieustającej
pamięciڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Mama
Witaj synku ósmy dzisiaj ...za miesiąc skończy się życie nasze ...nie
bedzie już nic ...Synku tak bardzo bym chciała Cie zobaczyć ...uścisnąć
.Kocham Cię .
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Tylko smutek, tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym
wspomnień...[*][*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Modlitwa i światełko na dziś...
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
*+*+ Światełko i modlitwa to wszystko co mogę Ci dać Łukaszku kochany *+*+
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
♥•ŁUKASZKU•♥....Im dłużej Was nie ma, tym większy ból i
tęsknota....
Zgłoś SPAM
*❤*Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnień nie zabierze nam nikt...w pamięci i w sercach zachowaliśmy Was na
zawsze, najgorsze jest to, że nic więcej nie możemy.....
Zgłoś SPAM
Mama
Dobranoc synku ...jutro ósmy ten przeklęty ósmy .
Zgłoś SPAM
★))☆ Mama Karola Wiśniewskiego ☆((★
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Strata jednego kochanego serca,jest jak utrata...całego
świata.Łukaszku!,zapalam Ci płomyczek mej pamięci i z modlitwą,ślę do
Nieba bram.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.