________◊_______ ŻYJESZ W NASZYCH SERCACH PAMIĘCI I
MODLITWIE....________◊_______ ♥ (*) ♥ (*) ♥ ♥ (*) ♥ ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI NIECH ZAWSZE CI ŚWIECI ♥ (*) ♥ (*) ♥ ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
DLA CIEBIE ŁUKASZKU ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
,, To smutne, kiedy osoby, które dają nam najlepsze wspomnienia, stają się
jednym z nich..."
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci Łukaszku Kochany...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Łukaszkowi światełko i pamięć....
Zgłoś SPAM
Mama
Witaj syneczku ...tak smutno ..tak żle .
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
„Dziś człowiek tak często nie wie, co nosi w sobie, w głębi swej duszy,
swego serca. Jak często jest niepewny sensu swego życia na tej ziemi. Ogarnia
go zwątpienie, które przeradza się w rozpacz”.
Zgłoś SPAM
Lusia
Niech dobry Bóg zawsze Was za rękę trzyma...śliczne lampeczki wraz z
modlitwą...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ DLA CIEBIE ŁUKASZKU.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
...Śmierć nie jest kresem naszego istnienia żyjecie nadal - wiecznie w innych
przestrzeniach.... Światełko wraz z modlitwą.Niech dobry Bóg ma Ciebie
Aniele w swojej opiece...♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
Mama Magdaleny Bieleckiej
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
...Czemuż nie możemy ująć Waszych dłoni, na naszym ramieniu poczuć Waszej
głowy...dlaczegoż nie możemy gdzieś z Wami w zaciszu siedząc wieść cichej
rozmowy????
Zgłoś SPAM
Lusia
Ofiaruję światełka swojej pamięci..odpoczywajcie spokojnie...modlitwa...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Przemija czas, przemija świat, tylko prawdziwe uczucia pozostają na zawsze, bo
stanowią część nieśmiertelnej Duszy. Światełko mojej pamięci[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀Chociaż samotność i tęsknota doskwiera,to Waszą obecność dziwnie
czujemy.
bo nie ma Was ,a jesteście.❀❤❀ w sercach,myślach,wspomnieniach.
i choć to za mało,nie można cofnąć śmierci.❀❤❀
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
PAMIĘTAM ڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Jest cisza. To piękna cisza. Bez słów. Te
rodzaje ciszy, każda inna są w nas. Są z nami. Zawsze. I tak trwamy w bólu,
smutku oddaniu. W ciszy ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Najważniejsze na tym świecie,co zostaje po nas,to miłość,która sięga poza
grób i iwiara,która daje nam nadzieję kiedyś...na spotkanie.Zapalam Ci
Łukaszku płomyczek i z modlitwą,ślę do Ciebie.(*)(*)(*
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
Łukaszku, pamięć i wspomnienia nie pozwalają zapomnieć....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.