To,co widzialne,zawsze przemija,tylko to,co nie widzialne...trwa
wieki.Światełko z modlitwą dla Ciebie Łukaszku,posyłam do Nieba.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Czas mija,dni szybko lecą,ale nadal serce boli....☆☆☆))❤((★★★
Tysiące światełek i promieni słońca,niech świecą w Krainie życia dla
Ciebie bez końca....☆☆☆))❤((★★★
Zgłoś SPAM
Mama
Syneczku.."Może...Niedługo znów spotkamy się
Powróci radość, głośny śmiech
Przez chwile cały świat będzie nasz
Potokiem słów powitasz mnie...
Spojrzeniem, gestem jak we śnie..."[
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
W sercu pozostawiliście ślady na wieki,choć minął czas odległy i
daleki.Tylko łza po policzku spływa,ta smutna,nieszczęśliwa...(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
”*°•♥•°*”♥ Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą...Są rany,
które się nigdy nie zabliźnią...Są ślady łez, które nigdy nie
wyschną...♥”*°•♥•°*”Światełko i modlitwę
zostawiamy”*°•♥•°*”
Zgłoś SPAM
Lusia
Jaśniutkie płomyczki i modlitwa w ofierze...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko z modlitwą dla Ciebie Łukaszku..(†)
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
ŚWIATEŁKO NA DOBRANOC (+) (+)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Łukaszku!Pamięcią i myślami...zawsze jestem z Wami.Światełko i
modlitwę,posyłam Ci do Nieba.(*)
Zgłoś SPAM
★))☆ Mama Karola Wiśniewskiego ☆((★
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ty nie umarłeś Ty żyjesz z nami...Umarli są ci co są
zapomniani...Tęsknie,Kocham i Czekam.... Dużo Łask Bożych.Modlitwa i
Światełko do Nieba Niech zawsze Ci świeci.(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Mama
Dziękuje Bogu za Ciebie, że mi tak Kochanego Syna dał, lecz dlaczego tak
szybko mi Ciebie odebrał :( Kocham Cię Synku Najdroższy, tak bardzo mi Ciebie
brakuje, Twojego głosu, Twoich słów "MAMO..."
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
•*❤*• Czas mija, a w nas wszystko pozostaje •*❤*• I nigdy nie
odejdzie •*❤*• jesteście z nami nadal i na zawsze już pozostaniecie
•*❤*•
Zgłoś SPAM
Lusia
Tyle bólu przynosi nam życie...modlitwa...pamięć i śliczne płomyczki...
Nie ma Was przy nas i my tego nie zmienimy, nie zmienimy choć tęsknimy,
tęsknimy za Wami bo Was kochamy Aniołki.....
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Ci,którzy tu zostali niech nie płaczą bez końca...niech zapamiętają,że
napewno Ich Bliscy u Pana Boga w Niebie...swe miejsce już mają.Spokojnego snu
Łukaszku.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
To nie był Czas To nie była Pora -aniołeczki Światełek tysiące za
wszystkie Dni ...W sercu i pamięci jesteście Zawsze !
Zgłoś SPAM
★))☆ Mama Karola Wiśniewskiego ☆((★
Wczoraj w Częstochowie wysłuchałam czytania o Eliaszu (1 Krl 19,4-8).
Jak by dla nas, w chwilach zwątpienia i braku chęci do życia ktoś nam mówi:
"Wstań, jedz, bo przed tobą długa droga."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.