Najlepszym pamiętnikiem jest serce..ono zawsze pamięta..Śpij spokojnie...[*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienie, choć bolesne... Zapomnieć nie pozwala... Uczucie nie wygasa...
Pozostaje wiara... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności, jakie panują w
naszych sercach—Jan Paweł II(Karol Wojtyła)...Dla Was dzieci
Kochane...kochamy Was, jesteście w naszych sercach każdego dnia..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnień nikt nam nie odbierze...w sercach i w pamięci Jesteście na
zawsze.....
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
„Mamo nie płacz bardzo Cię proszę,przecież trzeba, abym stąd odszedł.
Pójdę, aby się już spotkać z Panem, w Twojej pamięci Mamo pozostanę. Nie
płacz Kochana, że stąd odchodzę będę na Ciebie czekał..."
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI DLA CIEBIE ŁUKASZKU...♥....bo życie bez Ciebie
boli....
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
,, Są chwile i ludzie, których się nie zapomina..."
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* Miarą
Miłości*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* jest Miłość bez
miary*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* i nasza pamięć po wsze czasy naszego
istnienia*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`* tęsknimy
*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`*
Zgłoś SPAM
Mama
Syneczku kochany ...Odeszła nadzieja , wiara , radość odeszła wraz z Iobą .
A co przyszło tęsknota, ból, żal, wspomnienia i płacz. To wszytko co nam
pozostało.
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Najpiękniejszą rzeczą , jaką można komuś ofiarować , to pomyśleć o nim
... Wystarczy myśl , by być blisko nawet wtedy, gdy tak wiele dzieli ...(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Być dziś przy Tobie to tylko marzenia…Zostaje nadzieja i wspomnienia
...Puste pytania... czemu tak się stało- brak odpowiedzi-czy tak być musiało
? Modlitwa i Światełko Pamięci (✰)♥(✰)♥(✰)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Niedzielny płomyczek mej pamięci,ślę Łukaszku z modlitwą...do Nieba dla
Ciebie.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Hanna T.
`¯`♨`¯` ŚWIATEŁKO NIEUSTAJĄCEJ PAMIĘCI `¯`♨`¯`
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka
Światełko i modlitwa dla Ciebie....Śpij spokojnie....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Niedzielne światełko Łukaszku...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥♥♥ Bliskość, która przywraca Ci kształt. Ona odeszła. Kiedy odchodzi
Człowiek, bliskość ulatuje jak ptak, w nurcie serca zostaje wyrwa, w którą
się wdziera tęsknota.♥♥♥ Aniołeczki !
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.