Kolejny dzień, kolejne światełko.
Ukojenia nie przynosi już nic.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Nie opłakujcie Zmarłych lecz módlcie się za Ich Dusze.To daje Duszy
ukojenie i radość wieczną...Kiedyś znów się spotkamy w lepszym
świecie..."(♥)(♥)(♥)(♥) Modlitwa i światełko Pamięci
(♥)(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta.
Miłość nie kończy się u bram śmierci, żyjecie Kochani w naszych sercach i
pamięci. - Światełko i modlitwa dla Ciebie Łukaszku •♥•
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
"Żeby móc się spotkać trzeba się najpierw pożegnać. Czasami na
długo, ale przecież nigdy na zawsze..."Światełko mojej pamięci
pozostawiam. (+) (+)
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Dni są takie szare, straciły blask...w oczach błyszczą łzy...serce
ucichło...ogień zgasł...[*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka
<< * PAMIĘTAM * >>
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Przygotujcie drogę Panu...prostujcie wszystkie kręte ścieżki...swego
życia".Łukaszku!Zapalam Ci codzienny płomyczek,by Cię szybko
przeprowadził...przez wieczne życie.(*)
Zgłoś SPAM
Mama
Witaj syneczku kochany .....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[▄)(✬)(▄]] Rozłąka jest naszym losem, [[▄)(✬)(▄]] spotkanie
wielką nadzieją [[▄)(✬)(▄]] Światełko i modlitwę zostawiamy
[[▄)(✬)(▄]]
Zgłoś SPAM
♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Poszły z Tobą w zaświaty
Rodzinne marzenia i sny
Dla Ciebie Wieczność i kwiaty
A dla nas - smutek i łzy...
Światełko pamięci dla Ciebie Aniołku [*]
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
✿_
✿¨)_ ŚWIATEŁKO`
¸.•´✿¸.•*´¨)) PAMIĘCI
((¸.•´ ((¸.•✿`✿
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba" -przytulić Was Marzenie ..!
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ MU DAĆ PANIE...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
«♥»«♥» Płomyk znicza dla Ciebie niech nigdy nie
zgaśnie...«♥»«♥» Mam nadzieję że wiesz, że o Cię kochamy że o
Tobie myślimy....«♥»«♥» Tak smutno bez Ciebie...«♥»«♥» Żyj
życiem wiecznym «♥»«♥»
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.