(❤) (♥)(❤)Nie ma chwil,których nie warto pamiętać (❤)(♥)(❤)nie ma
dni, których nie warto wspominać (❤)(♥)(❤) nie ma ludzi, których nie
warto kochać.(❤)(♥)(❤)Światełko i modlitwę zostawiamy (❤) (♥)(❤)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Mama
Dobranoc syneczku ....mój kochany ....moja duma i radość .Jak ja cierpię
Łukaszku ..
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
----♥,»*[*]*♥*[*]*«♥
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
----♥,»*{*}*♥*{*}*«♥
DLA CIEBIE ANIOŁKU..
Zgłoś SPAM
★))☆ Mama Karola Wiśniewskiego ☆((★
Krzyż, który dźwigamy, jest z każdym dniem coraz cięższy.
Zgłoś SPAM
Mama Dagmary Błaszczyk
Twoja młodość niedokończona,
twoja młodość onieśmielona,
w leśnych ścieżkach zagubiona,
krótka jak pierwszy sen... Łukaszku...
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Palą sie znicze, przypominają, że Ktoś odchodzi, inni zostają....pamiętamy
Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka
"A gdy wreszcie stanę z Tobą twarzą w twarz, powiem Ci jak było tu
Ciebie brak" ;,(
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Życzę Ci Łukaszku,byś dostąpił radości...przebywania z Bogiem w
Niebie.Weekendowe światełko,pamięć i modlitwa...dla Ciebie.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
✿⋞♡⋟✿ Bez Ciebie nie ma nic,jest tylko pustka,która nie daje
żyć....✿⋞♡⋟✿ Modlitwa i Światełko pamięci otulone miłością i
tęsknotą ✿⋞♡⋟✿ Pokój Twojej Duszy...✿⋞♡⋟✿
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Elki Rembelskiej
POKÓJ CI WIECZNY W CICHEJ KRAINIE...
Zgłoś SPAM
Mama
Syneczku witaj ...jak smutno ...jak żle nam bez Ciebie .
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Odeszła nadzieja , wiara , radość odeszła wraz z Wami. A co przyszło
tęsknota, ból, żal, wspomnienia i płacz. To wszytko co nam pozostało.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
★))☆ Mama Karola Wiśniewskiego ☆((★
Dobranoc!
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Urszula Skłodowska
ŁUKASZKU ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Trudno jest powiedzieć - żegnaj na zawsze komuś najbliższemu"
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Jesteś w każdej minucie naszego życia - NA ZAWSZE;.... Światełko i
modlitwa dla Ciebie kochany Łukaszku.[♥]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Nie ma co już łudzić się,że żal,tęsknota kiedyś minie...no chyba
że,...gdy spotkamy się, w Niebiańskiej krainie...(°)(♥)(°) Modlitwa i
Jaśniutkie światełko dla Ciebie Aniołku (°)(♥)(°)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.