Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Łukasz Młot


* 10.04.1988

 

+ 08.09.2011

Miejsce pochówku: Józefów

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (61)
Licznik odwiedzin strony
269314
Zapalone ponad rok temu
Zofia.Sporczyk
Łukaszku!Moje światełko pamięci i modlitwa...dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Niech miłość ta, która wśród nas żyła, nigdy nie umrze i będzie wciąż żywa.
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Chłopcze,niech wielka radość w Niebie...będzie na zawsze Twym udziałem.Światełko z modlitwą...w Tej intencji zostawiam.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Łukaszku,ślę do Ciebie moją modlitwę i zapalony pamięci mej płomyczek.(((***)))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Niewyobrażalny smutek i żal że już nigdy, nigdy nie będzie tak jak było...tęsknimy...jesteście w naszych sercach dalej.[*]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Ciebie Łukaszku...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
Takie ciche ,ciche święto,rozjarzone świeczkami.Dzień, w którym Serce,Pozdrawia,Pamięta,Tych co Rozstali się z Nami. Modlitwa i światełko ,w ten Dzień Zaduszny
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Dzień Zaduszny. Nie mówi nic,a mówi tak wiele. Cichy,pełen zadumy i pokory - tajemniczy Dzień Zaduszny....Światełko z modlitwą dla Ciebie Łukaszku.
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
To co dał nam świat ,niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł ,niosąc w zamian tęsknotę i łzy.. ♥
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, W dniu Zaduszek, w czas jesieni, odwiedzamy bliskich groby, zapalamy, zasmuceni, małe lampki - znaj żałoby..." (Wł. Broniewski). Łukaszu, moja modlitwa i pamięć o Tobie w tym dniu...
Zgłoś SPAM
mama
Synku .....Patrzę na płomień tlący się w zniczu. Smutek i żal się we mnie budzi. Spoglądam w niebo i zadaję pytanie: „Dlaczego Boże, zabierasz dobrych ludzi...?
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
W tym smutnym dniu Łukaszku...modlę się w Twej intencji i zapalam Ci pamięci mej płomyczek.(((**)))
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
"ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość to nieśmiertelność" Spoczywaj w pokoju..ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
[[▄)(✬)(▄]] Rozłąka jest naszym losem, [[▄)(✬)(▄]] spotkanie wielką nadzieją [[▄)(✬)(▄]] Światełko i modlitwę zostawiamy [[▄)(✬)(▄]]
Zgłoś SPAM
mama
Synku ....Smutno bardzo smutno .
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   193   194   195   ...   1384   1385    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anna Młot
18.10.2013