Łukaszku,ślę do Ciebie moją modlitwę i zapalony pamięci mej
płomyczek.(((***)))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Niewyobrażalny smutek i żal że już nigdy, nigdy nie będzie tak jak
było...tęsknimy...jesteście w naszych sercach dalej.[*]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Ciebie Łukaszku...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
Takie ciche ,ciche święto,rozjarzone świeczkami.Dzień, w którym
Serce,Pozdrawia,Pamięta,Tych co Rozstali się z Nami. Modlitwa i światełko ,w
ten Dzień Zaduszny
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Dzień Zaduszny. Nie mówi nic,a mówi tak wiele. Cichy,pełen zadumy i pokory -
tajemniczy Dzień Zaduszny....Światełko z modlitwą dla Ciebie Łukaszku.
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
To co dał nam świat ,niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł ,niosąc
w zamian tęsknotę i łzy.. ♥
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, W dniu Zaduszek, w czas jesieni, odwiedzamy bliskich groby, zapalamy,
zasmuceni, małe lampki - znaj żałoby..." (Wł. Broniewski). Łukaszu,
moja modlitwa i pamięć o Tobie w tym dniu...
Zgłoś SPAM
mama
Synku .....Patrzę na płomień tlący się w zniczu.
Smutek i żal się we mnie budzi.
Spoglądam w niebo i zadaję pytanie:
„Dlaczego Boże, zabierasz dobrych ludzi...?
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
W tym smutnym dniu Łukaszku...modlę się w Twej intencji i zapalam Ci pamięci
mej płomyczek.(((**)))
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska
"ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo
miłość to nieśmiertelność" Spoczywaj w
pokoju..ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
[[▄)(✬)(▄]] Rozłąka jest naszym losem, [[▄)(✬)(▄]] spotkanie
wielką nadzieją [[▄)(✬)(▄]] Światełko i modlitwę zostawiamy
[[▄)(✬)(▄]]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.