Dzień dobry Łukaszku,światełko z modlitwą...dla Ciebie zostawiam.(((***)))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-❤️________❄️_______❤️-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie
i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-❤️________❄️_______❤️-:¦:-
Światełko i modlitwę zostawiamy❤️-:¦:-________❄️_______❤️-:¦:-
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Łukaszku,z potrzeby serca,w bólu mej samotności,modlę się i zapalam Ci
światełko... mej pamięci i lojalności.(((**)))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Łukaszku!Skończyło się Twe życie,lecz to niczego nie zmienia,bo nadal
żyjesz w naszym sercu,myślach i wspomnieniach.Swiatełko z modlitwą...dla
Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Sobotnie światełko pamięci dla Ciebie Łukaszku...
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
((❤️)) Śpisz cicho, bez smutków i bez cierpienia? Nie płaczmy!? to wola
pana Wszystko na świecie zmienia.Zostawiam światełko pamięci i
modlitwę..((❤️))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.