Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Łukasz Młot


* 10.04.1988

 

+ 08.09.2011

Miejsce pochówku: Józefów

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (61)
Licznik odwiedzin strony
269293
Zapalone ponad rok temu
Zofia.Sporczyk
Łukaszku,dziś Wszystkich Świętych,zapalam Ci płomyczek mej pamięci i z modlitwą w Twej intencji,posyłam...do Nieba bram.
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
MAMA BARTKA SZCZYRBA
Światełko pamięci w kolejny smutny dzień, dzień 1 listopada...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Łukaszkowi w ten smutny czas...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Łukaszku!Płomyczek pamięci z moją modlitwą...posyłam w Twej intencji.((***))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
mama Paulinki zona Mieczysława
Ciepłem swych rąk chrońmy to światło,sprawmy by nigdy nie zgasło (*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Dzień dobry Łukaszku,światełko z modlitwą...dla Ciebie zostawiam.(((***)))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-❤️________❄️_______❤️-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-❤️________❄️_______❤️-:¦:- Światełko i modlitwę zostawiamy❤️-:¦:-________❄️_______❤️-:¦:-
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Łukaszku,z potrzeby serca,w bólu mej samotności,modlę się i zapalam Ci światełko... mej pamięci i lojalności.(((**)))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Łukaszku!Skończyło się Twe życie,lecz to niczego nie zmienia,bo nadal żyjesz w naszym sercu,myślach i wspomnieniach.Swiatełko z modlitwą...dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Sobotnie światełko pamięci dla Ciebie Łukaszku...
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
((❤️)) Śpisz cicho, bez smutków i bez cierpienia? Nie płaczmy!? to wola pana Wszystko na świecie zmienia.Zostawiam światełko pamięci i modlitwę..((❤️))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   194   195   196   ...   1384   1385    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anna Młot
18.10.2013