Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Łukasz Młot


* 10.04.1988

 

+ 08.09.2011

Miejsce pochówku: Józefów

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (61)
Licznik odwiedzin strony
269337
Zapalone ponad rok temu
RODZICE ANETKI JUCHA
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
mama
Synuś ....Tak bardzo tęsknię ....bo bez Ciebie nie ma już nic ...nic .
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.....I znów pojawiają się łzy,bo są dookoła wszyscy - tylko nie Ty...... Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Łukaszku.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Gdyby tak łzy oddawały ludziom życie Gdyby tak łzy cofały czas To na pewno żylibyśmy w zachwycie Bylibyście ciągle wśród nas..
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Chociaż serce się smuci.. co minęło nie powróci...choć się życie ciągle zmienia, nie zmieniają się wspomnienia...tęsknimy tak bardzo Kochani za Wami
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Dzień dobry Łukaszku,modlitwę w Twej intencji,wraz z płomyczkiem o Tobie pamięci...do Nieba ślę.((***))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Łukaszku,dla Ciebie moje światełko i modlitwa w Twej intencji.Spokojnego snu.((**))
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
… Najbardziej boli to, że idziemy w te same miejsca bez tych samych ludzi... Łukaszu, światełko na słoneczną środę... Pamiętam...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Tęsknota otula w ciszy, łzy pieką pod powieką.. serce w wiecznej żałobie...〖♥〗Światełko wiecznej pamięci〖♥〗
Zgłoś SPAM
RODZICE I BRAT PIOTRKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☀__❄️ ♥»______$____❄️ ♥»_____☀__♥♥__❄️ ♥»______❄️_♥♥_☀____ ♥»________♥♥______ ♥»_____ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY___ ♥»_____❄️_______☀$____❄️ ♥»_____☀__♥♥__❄️ ♥»______❄️_♥♥_☀
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Dla tych co odeszli w nieznany świat. Płomieniem świecy niech kołysze wiatr.
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Łukaszku dla Ciebie moje swiatełko,pamięć i modlitwa.((**))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Jesteście z nami...w naszych sercach, w naszych myślach zawsze będzie Wasze miejsce, nasza miłość i pamięć, która otula Was każdego dnia
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia Walas
❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• Tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina. W nim są zapisane chwile,które los zatrzymał.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
▃▂ ☀❤️☀ ▂▃▃▂☀❤️☀ ▂▃ Światełko i modlitwę zostawiamy ▃▂☀❤️☀ ▂▃▃▂ ☀❤️☀ ▂▃
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
❤️(Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ).♥. Kochamy .. Tęsknimy.♥. (Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ)❤️..... Modlitwa i Światełko Pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
❤️ Stracić Kogoś... Poznać jak bardzo boli tęsknota... Za Kimś kto odszedł już na zawsze... To tak jakby samemu wydać ostatnie tchnienie... ❤️ PAMIĘTAM ❤️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   192   193   194   ...   1384   1385    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anna Młot
18.10.2013