W Święto Niepodległości Światełko Pamięci i modlitwa - dla Ciebie
Łukaszku.
Zgłoś SPAM
mama Paulinki zona Mieczysława
Ciepłem swych rąk chrońmy to światło,sprawmy by nigdy nie zgasło (*)
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Niepodległościowe światełko pamięci w ten piękny dla Polski Dzień...
Dzień dla wszystkich Polaków ... tych tutaj i tych, którzy są już tam u
Pana ...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Kochani, światełko w tym wyjątkowym dla Polaków dniu... świętowania 100.
Rocznicy Odzyskania Niepodległości naszej Ojczyzny... wspierajcie nas na
drogach naszego ziemskiego życia...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Smutne listopadowe światełko...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Każdy dzień jest dla nas rocznicą, każdy dzień jest dla nas czekaniem
Każdy dzień utopiony w tęsknocie Każdy dzień naznaczony rozstaniem.(*)
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Światełko,modlitwa i ciche westchnienie...dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Nie ma chwil, których nie warto pamiętać...nie ma dni, których nie warto
wspominać...Jesteście wśród nas...((*))((*))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
•*´¯`✿─═◕ ❤️❤️❤️ ◕═─•*´¯`✿─ Światełko i
modlitwę zostawiamy •*´¯`✿─═◕ ❤️❤️
❤️◕═─•*´¯`✿─•*´¯
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane. Skończone jak
ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć.:"( ♥
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Moja modlitwa i zapalona lampeczka...dla Ciebie Łukaszku.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Życie szybko przemija... Czas się nie zatrzymuje... Pamięć pozostaje...
Serce ciągle czuje... Wspomnienie, choć bolesne... Zapomnieć nie pozwala...
Uczucie nie wygasa. Pozostaje wiara.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Moje smutne światełko Łukaszku...na dziś i za wczorajszy ósmy okrutny...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.