Spokojnego snu wiecznego w Tej cichej krainie,gdzie nie ma już bólu i łza z
oczu już nie płynie.(((***)))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Najpiękniejszą rzeczą jaką mogę Ci ofiarować - to pomyśleć o Tobie -
Wystarczy myśl, by być blisko,nawet wtedy,gdy tak wiele dzieli;........
Światełko Pamięci dla Ciebie Lidziu.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Najpiękniejszą rzeczą jaką mogę Ci ofiarować - to pomyśleć o Tobie -
Wystarczy myśl, by być blisko,nawet wtedy,gdy tak wiele dzieli;........
Rocznicowe smutne światełko dla Ciebie Łukaszku.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Najsmutniejsze ze smutnych Rocznicowe Światełko Łukaszku...i dla Twojej
Mamuni..
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Przyszedł dziś do mnie smutek, otulił mnie jak płaszcz żałobny,
ciemny... I szeptał do mego ucha słowa ironią przybrane że już mnie
nie opuści, na zawsze ze mną zostanie
Oby skrzydła wiary, przykryły kamienie zwątpienia, i uniosły serca ponad
przemijanie.. ♥.҈.♥ Lampeczka pamięci w 100 rocznicę Niepodległej
Polski♥.҈.♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W Święto Niepodległości Światełko Pamięci i modlitwa.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Tyle marzeń nie spełnionych,tyle wypraw nie odbytych,tyle słów nie
wypowiedzianych,tyle rzeczy nie poznanych...
♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰.♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿
Jasne Świąteczne Światełko Pamięci
Zgłoś SPAM
Ela
Ciepłem swych rąk chrońmy to światło,sprawmy by nigdy nie zgasło (*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.