KuPamięci.pl

Lidia i Łukasz Skarupińscy


* 09.01.1957

 

+ 27.06.2010

Miejsce pochówku: JANIKOWO

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (46)
Licznik odwiedzin strony
286537
Zapalone ponad rok temu
mama Bartka Szczyrba
Niepodległościowe światełko pamięci w ten piękny dla Polski Dzień... Dzień dla wszystkich Polaków ... tych tutaj i tych, którzy są już tam u Pana ...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Kochani, światełko w tym wyjątkowym dla Polaków dniu... świętowania 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości naszej Ojczyzny... wspierajcie nas na drogach naszego ziemskiego życia...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki Karczeskiej
Jaśniutkie Światełka Pamięci Lidio, Łukaszu.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Smutne listopadowe światełko...
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Świat bez Was jest taki pusty Lidio i Łukaszku ((*))❤❤❤
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
ŚWIATEŁKO nadziei mi pozostało. Ale na niewiele się ono zdało. Serca nasze wciąż krwawią. A oczy na nowo łzawią. LIDZIU I ŁUKASZU.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☘️ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ☘️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ....Na zawsze w naszych sercach i pamięci... Światełko Pamięci dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Każdy dzień jest dla nas rocznicą, każdy dzień jest dla nas czekaniem Każdy dzień utopiony w tęsknocie Każdy dzień naznaczony rozstaniem.(*)
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Światełko i modlitwa...dla Was Aniołki.(((***)))
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) Światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
Zgłoś SPAM
Ela
Nie ma chwil, których nie warto pamiętać...nie ma dni, których nie warto wspominać...Jesteście wśród nas...((*))((*))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
•*´¯`✿─═◕ ❤️❤️❤️ ◕═─•*´¯`✿─ Światełko i modlitwę zostawiamy •*´¯`✿─═◕ ❤️❤️ ❤️◕═─•*´¯`✿─•*´¯
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć... zostaje tylko milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc... Światełko Pamięci i modlitwa - Kochani..♥..
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   243   244   245   ...   1289   1290    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Bartek i Anita Skarupińscy
02.06.2013