Biegniemy przez ocean smutku,biegniemy przez jezioro łez,biegniemy wciąż i
szukamy Was...ale znajdujemy tylko we śnie...Płomyk pamięci niech zawsze
płonie..★*((*)) *★
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Jeszcze będziemy razem.Od zawsze o tym wiem.A mimo to nie raz płaczę.I nieraz
na jawie śnię.Jeszcze będziemy razem.Ta wiara trwać mi pozwala.Bo przecież
będziemy razem. LIDZIU I ŁUKASZU.
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
(❤️ ⋰◉⋱ ❤️)Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą, lecz tych,
co wśród żywych pozostają.(❤️ ⋰◉⋱ ❤️)Światełko i modlitwę
zostawiamy (❤️ ⋰◉⋱ ❤️)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Bo widzisz, kocham Cię wciąż bardziej, dziś więcej niż wczoraj i mniej
niż jutro;.
(R. Gerard)
Światełko Pamięci dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) Światełko pamięci (*)
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Niech Aniołowie zaprowadzą Was do raju
Zgłoś SPAM
Ela
Bóg czasu dał nam tak mało, choć pewnie mógłby więcej, kilka wspomnień
zostało i Wasze zdjęcia...Kochani ....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Jasną Lampkę ❤(*)(*)(*)❤ Pamięci ❤(*)(*)❤(*)(*)❤ zapalam dla Was
Kochani
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Są tacy ludzie, którzy nigdy nie przestaną być dla nas ważni... Kochani,
światełko na dobranoc...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nigdy nie ma dobrego momentu na pożegnanie bliskich,ale zawsze jest dobry
czas,żeby otulić ich myślami. - Światełko Pamięci dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego❤️*❤️
Lidio i Łukaszu [*]
Zgłoś SPAM
Ela
❤Pamiętam nie tylko dziś .. pamiętam zawsze, zawsze w sercu ❤❤
Zgłoś SPAM
Marcin Kasia Marcelek Wiktorek
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Zamknięte oczy,uśmiech na twarzy.Tak jakby właśnie ktoś się rozmarzył.One
są w domu,już są u Pana. Radośnie śpiewają każdego rana. One już sobie z
Panem wędrują. Nic ich nie boli,nie popłakują.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.