•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`Pamięć jest
podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych, którzy
odeszli.Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnień nie zabierze nam nikt...w pamięci i w sercach zachowaliśmy Was na
zawsze...❤❤❤...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Mała kropla niczym kryształ spływa po policzku. Nie otarta płynie,
by spaść w otwarte dłonie..." Aniołeczki kochane nasza Pamięć :*:*
Zgłoś SPAM
A.J.
[*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Żal nieprzemijający, ciągle taki sam...Tysiące pytań bez odpowiedzi...To
nie tak miało być. Światełko pamięci do samego Nieba dla Ciebie Krzysiu
[*][*][*]
Krzysiu moja modlitwa i światełko pamięci dla Ciebie ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Nie tracimy tych, których kochamy, bo możemy ich kochać w Tym, którego
nie traci się nigdy." Łzy same płyną ..Smutno !♥♥♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥✿♥...Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba zbierać
wspomnienia,by w chwilach smutnych upajać się nimi jak wodą w chwili
pragnienia....♥✿♥ Światełko i modlitwę zostawiamy ♥✿♥
Zgłoś SPAM
A.J.
[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jeszcze niedawno był tu Ktoś jeszcze, lecz teraz pustka, czyjś płomyk
zgasł...teraz tu drży smutek...Odeszliście....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Krzysiowi [*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Im więcej wart człowiek ,tym większy ból po nim....tylko łzy i wspomnienia
nam pozostały....:*:*! -aniołeczki tęsknota jest okrutna :(!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ Ludzie są razem nie tylko wtedy, ❀❤❀ gdy się znajdują tuż
obok siebie, ❀❤❀ z nami żyje także ten, ❀❤❀ który odszedł,
❀❤❀ którego pożegnaliśmy ❀❤❀ Światełko i modlitwę zostawiamy
❀❤❀
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
....gdziekolwiek Jesteście owijają Was kolory Nieba, dziękujemy więc po
prostu za to, że Byliście, że nie sposób Was ogarnąć sercem.....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Najlepsi z nas odchodzą pierwsi... pewnie żeby tam nam wszystko
przygotować!!!"
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Światełko i modlitwę
zostawiamyڰۣڿ☻ ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Odpoczywaj w
spokoju ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Niech Dobry Bóg
zawsze Cię za rękę trzyma ڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Miłość jest nieśmiertelna. A pamięć i wspomnienie wieczne - w sercu...
Wtorkowe światełko do samego Nieba dla Ciebie Krzysiu [*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.