Trudno pogodzić się ze stratą,śmierć to coś co trudno opisać słowami i
gestami.Czas powoduje,że żal słabnie,lecz nic nie zmieni faktu,że tęsknić
będziemy już na zawsze:Światełko i modlitwę zostawiamy
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście Aniołami, które czuwają, Jesteście miłości wspomnieniem,
Jesteście w smutku pocieszeniem, JESTEŚCIE.....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć -To nie był Czas to nie była Pora ...aniołeczki
Światełko dla Was :*:*
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
…tyle planów, marzeń legło w gruzach,odeszły niespełnione marzenia...moje
wtorkowe światełko pamięci dla Ciebie Krzysiu ... [*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko do nieba(*)
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
_____♥_____ BOŻE POMÓŻ NAM SIĘ POGODZIĆ Z TYM CZEGO NIE MOŻEMY ZMIENIĆ
_____♥____Niech Dobry Bóg zawsze Was za rękę trzyma _____(*)_____KRZYSIU,
ANIOŁKU ŚPIJCIE W SPOKOJU ..MOJA WIECZNA PAMIĘĆ____♥___
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka
blask na znak naszej nieustannej
pamięci◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
☼●♥♥♥●☼☼ SMUTNO NAM BEZ WAS ŻYĆ GDY ....SERCE WASZE PRZESTAŁO
BIĆ ☼●♥♥♥●☼☼ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO OKRYTE MODLITWĄ I
WIECZNĄ PAMIĘCIĄ ZA DZIŚ I WSZYSTKIE DNI MOJEJ NIEOBECNOŚCI ZOSTAWIAM
..PAMIĘTAM..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko Wiecznej Pamięci dla Ciebie Krzysiu (*) ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Płaczą nasze serca, cichutko łkają...płaczą serca nad losem
swym...odeszło nasze szczęście i Wy razem z nim...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ...aniołeczki Światełko pełne miłości dla
WAS :*:*!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•ڰۣڿ♥ڰۣڿ♥ Ten ból i tęsknota nigdy nie zgaśnie tak jak pamięć o
Was nigdy nie zaśnie ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ Śpijcie w
spokoju•ڰۣڿ♥ڰۣڿ♥ Światełko i modlitwę zostawiamy
•ڰۣڿ♥ڰۣڿ♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bądżcie dla smutnych słońcem, dla głodnych chlebem, dla spotkanych
radością, a dla najbliższych niebem....pocieszajcie nas Kochani w tych
trudnych dniach....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko do samego Nieba dla Ciebie Krzysiu [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla niej, Choć nadziei rwie się
nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna pamięć!...aniołeczki kochane
:*:*
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥ W naszych
myślach, w naszych sercach, w naszych najskrytszych marzeniach. Światełko i
modlitwę zostawiamy ¸.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•
.¸♥.♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W otchłani bólu, w cieniu samotności, palimy światełko - znak naszej
pamięci i miłości...Aniołeczki Ukochane
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy... ♥ ...Aniołeczki kochane tak bardzo Was kochamy...♥!
Zgłoś SPAM
Monika Churska
W ten kolejny dwudziesty piąty smutny Krzysiu....Kochani...pamiętam
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.