"Wstanę Panie, gdy mnie będziesz budził, teraz pozwól się położyć,
bom się bardzo strudził"
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐ ❄️⭐❤️ Życie jest jak świeca na wietrze, tak ulotne, jeden
podmuch wiatru i wszystko może runąć jak domek z kart.Zostawiam
modlitwę,Pani Krysiu, Aluniu, Bogusiu .❤️⭐ ❄️⭐❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐ ❄️⭐❤️ Życie jest jak świeca na wietrze, tak ulotne, jeden
podmuch wiatru i wszystko może runąć jak domek z kart.Zapalam światełka i
zostawiam codzienną modlitwę, .❤️⭐ ❄️⭐❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Na zawsze w naszych sercach i pamięci; _[❤]_ Światełko Pamięci dla Was
Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Niech Matka Boska czuwa nad Wami
Zgłoś SPAM
Józek
Mamuś, Alusiu, Boguś pamiętam zawsze o Was ❤️❤️❤️ R.I.P.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
trwamy w bólu i ciszy, z upływem czasu łagodniejacej lecz zawsze w sercu
obecnej Krysiu
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu
wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg
swoją miłością otoczy Na wieki.Pamiętam kochani....♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
.•°*"*°•.☆•❤️° Nie umiera ten, kto żyje w naszej pamięci
.•°*"*°•.☆•❤️°
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Czas nie goi ran,tylko przyzwyczaja do bólu..[*].. Spoczywajcie w pokoju Pani
Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
Józek
Trudno żyć bez ludzi, o których ciągle się myśli... Mamuś, Alusiu i
Boguś myślę o Was... Pamiętam. Bądźcie Tam szczęśliwi ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️ Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy,
tęskniąc za Wami, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą, bez
ukojenia, bez pocieszenia tęsknimy. kochani...♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
¶¶¶¶¶(¯`⭐´¯)¶ ❤️ ŚWIATEŁKO ¶¶¶¶¶(_.⭐._) .¶ ❤️ MOJEJ
PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Was Pani
Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☘️♨❤️♨☘️ Światło nadziei,które płonie Ukoić może to
rozstanie, I wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na
spotkanie.Zostawiam codzienną modlitwę.P Krysiu,Alu Bogusiu
☘️♨❤️♨☘️
Zgłoś SPAM
Józek
Kochani Wy już po drugiej stronie... Wiecie już wszystko... My jeszcze w
drodze, zaczynamy nowy tydzień zadań i obowiązków... Czuwajcie nad nami...
❤️ ❤️ ❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.