Matko Boża Gromniczna módl się za Krystynę, Ale i Bogusia
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Miłość jest wcześniej niż życie. Trwa dłużej niż śmierć."
A pamięć..., pamięć, jeśli się kochało i kocha nadal, jest wieczna.
Pamiętam i światełko do Nieba ślę ❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️„Nic już nie będzie tak samo, została
tęsknota i gorzkie łzy i wspomnienie pozostało szczęśliwych razem
spędzonych dni. Światełko pamięci i modlitwa dla Was
kochani.❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek
Pamiętam ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Te wszystkie chwile spędzone z Wami, każde spojrzenie, każdy dotyk, każde
słowo...teraz to wszystko wraca we wspomnieniach, w myślach...zapisane w
sercu...Kochani tak tęsknimy...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche
wspomnienie..(♨️)..Światełko Pamięci dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
Józek
Są telefony, które już nigdy nie zadzwonią i ludzie, którzy nie wrócą...
Mamuś, Alusiu i Boguś pamiętam o Was. Śpijcie spokojnie. R.I.P.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️❤️⭐❤️❄️Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której
przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie
dopuścisz by były
zapomniane.P.Krysiu,Alusiu,Bogusiu❄️❤️⭐❤️❄️
Zgłoś SPAM
Józek
Mamuś i Alusiu pamiętam ❤️
Zgłoś SPAM
brat Józek
Boguś za wcześnie... Boguś dzisiaj była Msza Święta pogrzebowa od nas...
Śpij spokojnie ❤️❤️❤️❤️ Pamiętamy ❤️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Przeszłość zachowana w pamięci,staje się częścią
teraźniejszości"-T.Kotarbiński.
___ Najjaśniejsze światełko dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Naprawdę istnieje to, co niezmiennie trwa" /św. Augustyn/
To nasza Pamięć o Was Kochani ❤️
⭐❄️⭐ Światełko na ostatni dzień stycznia 2025 r.⭐❄️⭐
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️☘️⭐☘️♨️"Życie to czas, w którym szukamy Boga.
Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go
posiadamy” św. Franciszek Salezy.Kochani...♨️☘️⭐☘️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie zatarte w sercach wspomnienia, pamięć której nie da się wymazać z serc
i z życia naszego...rozpacz i cierpienie w bezsenne noce...zabrakło serc
Waszych, tak bardzo nam potrzebnych Ukochani...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Niech miłość ta, która wśród nas żyła,nigdy nie umrze i będzie
wciąż żywa"_ ♨❤️♨ _ Nasza pamięć i modlitwa dla Was Pani
Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.