*❤️ Jest coś co mrokom się opiera,jest pamięć-ona nigdy nie
umiera❤️*
_ Światełko dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
Józek
Mamuś, Alusiu. Boguś byliśmy u Was... ❤️ ❤️ ❤️ Śpijcie
spokojnie. Pamiętamy. Czuwajcie nad nami...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światełko zapalam dla Ciebie w ostatnią niedzielę stycznia,pamiętaj że
jesteś kochany i nasz ból nie skończy się na tej ziemi. Kto kochał
naprawdę, ten cierpi i nie może zrozumieć.Pokój Twej duszy
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♨☀️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ❤️Choć mija czas, smutek
w sercu gości bo odszedł ktoś tak kochany kto mógł dać jeszcze tyle
szczęścia i miłości.Zostawiam modlitwę dla P. Krysi.Ali,
Bogusia.❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜ❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♨☀️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ❤️Choć mija czas, smutek
w sercu gości bo odszedł ktoś tak kochany kto mógł dać jeszcze tyle
szczęścia i miłości.Zostawiam modlitwę Pamiętam..❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜ
♨☀️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
ڿڰۣڿ❀☀️❀ڿڰۣڿ Światełko Pamięci na ostatnią niedzielę
stycznia ڿڰۣڿ❀☀️❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Józek
Mamuś czuwaj nad naszą podróżą... ❤️❤️
Zgłoś SPAM
Józek
Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie... ❤️ ❤️ ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Pamięć... czas mija, a w nas wszystko pozostaje... i nigdy nie odejdzie...
Jesteście z nami nadal i na zawsze już pozostaniecie Ukochani...
Zgłoś SPAM
Józek
Mamuś, Alusiu i Boguś dobranoc ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;A gdy serce Twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze
oczy, chociaż Twoich nie otarto; Maria Konopnicka ═─♥─═ Pamięć i
światełko dla Was Pani Kryciu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
zapisane w naszych sercach imiona , nie zapomnimy, niesiemy swiatełka i
modlitwe
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek
Życie nie było sprawiedliwe. Umierają Ci co chcą żyć, żyją Ci którzy
umarli za życia... Mamuś, Alusiu, Boguś pamiętamy o Was... Światełko niech
Wam świeci zawsze. R.I.P.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️Każdy dzień jest rocznicą, Każdy dzień jest dla nas
czekaniem, Każdy dzień utopiony w tęsknocie, Każdy dzień naznaczony
rozstaniem.Światełko i modlitwa dla Qas kochani❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Pamiętam
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️☀❤️♨❤️Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić.A dusza i
pamięć wciąż będą żyć a blask tej świecy rozświetla Ci drogę.A jej
ciepło ogrzewa Twoją duszę,dla wszystkich.❤️♨❤️☀❄️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pani Krysiu,Alu,Bogusiu...wieczorne światełko...pamiętam o Was
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.