KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY.•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•. Światełko
Pamięci Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☘️ ☘️ ☘️ Dzieli nas tylko czas ... ☘️ ☘️ ☘️
❤️ Światełko Pamięci zapalam dla Ciebie Pani Krysiu ❤️
Zgłoś SPAM
Dorota
"Życie ludzkie ubiega między wspomnieniem a nadzieją" /I.Chodzko/
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❄️♨️❄️❤️Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy i
nawet Ci się tu wracać nie marzy bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech
Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy na wieki.❤️❄️♨️❄️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤️ Z myślą o Tych, Którzy odeszli na zawsze...
Zostawiam Światełko Pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Na zawsze w naszych sercach i pamięci; - [❤] - Światełko Pamięci
p.Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Jak to trudno wytłumaczyć że się kogoś nie zobaczy
Zgłoś SPAM
mama Marty
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA PANI, ALUSI, BOGUSIA.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️❤️♨️❤️❄️ Ciesz się w niebiosach zacnym gronem, Tam równo
wszystkich chcą doceniać.Choć życie śmiercią zakończone,To nie oznacza
zapomnienia.Zostawiam codzienną modlitwę.❄️❤️♨️❤️❄️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. -+- Światełko Pamięci
p.Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pani Krysiu,Alu,Bogusiu...Waszej Pamięci
Zgłoś SPAM
Józek
Mamuś, Alusiu, Boguś pamiętam ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️☀❤️ Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi Są
słowa, które zawsze wywołać będą morza łez. I są takie osoby na myśl,o
których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.....❤️☀❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤️ PAMIĘTAM ❤️ ☀️ I Światełka do Nieba Ci ślę na dziś i za
poprzednie dni mojej nieobecności tutaj ☀️ Odpoczywaj w Pokoju Pani Krysiu.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ZAWSZE BĘDZIESZ W SERCACH TYCH, KTÓRZY PAMIĘTAJĄ I WCIĄŻ CIĘ KOCHAJĄ. -
Światełko Pamięci dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️Każdy dzień jest rocznicą, Każdy dzień jest dla nas
czekaniem, Każdy dzień utopiony w tęsknocie, Każdy dzień naznaczony
rozstaniem.Światełko i modlitwa dla Ciebie .❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W pamiętaniu, we wspomnieniu, w rozmyślaniu, w rozmodleniu, w każdej chwili i
w oddechu, we łzach, w kwiatach, w tęczy i w tęsknocie, która
męczy...wszędzie Jesteście Kochani...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.