Miłość nie kończy się u bram śmierci,żyjecie Kochani w naszych sercach i
pamięci. - Światełko Pamięci p.Krysiu,Alicjo.Bogusiu.
Zgłoś SPAM
BABCIA Kamilka Wisniewskiego
Wspomnienia faktow, rozmów, smiechow i niezadowolenia, to wszystko nas teraz
przybliza do siebie, mimo odległosci, tak musimy sie trzymac razem
Zgłoś SPAM
Józek
Wspomnienia są jedynym rajem, z którego nie można nas wygnać...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️෴☀️෴❤️Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A dusza
i pamięć wciąż będą żyć. Niech blask tej świecy rozswietla Ci drogę a
jej ciepło ogrzewa Twoją duszę.❤️෴☀️෴❤️
Zgłoś SPAM
Józek
Pamiętam ❤️❤️❤️ Światełko na dobranoc ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Ostatnie słowa, ostatni gest, bez pożegnania odeszli, nie pytali czy mogą.--
Światełko dla Was p.Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤️☀️ Światełko Pamięci na słoneczną niedzielę ❤️☀️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☘️♨❤️♨☘️ Światło nadziei,które płonie Ukoić może to
rozstanie, I wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na
spotkanie.Zostawiam codzienną modlitwę.Spoczywaj w pokoju.
☘️♨❤️♨☘️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Bo miłość nie zna pór dnia, a nadzieja nie ma końca, a wiara nie zna
granic...tylko wiedza i niewiedza skrępowane są czasami granicami...tak bardzo
Was Kochani nam brakuje...
Zgłoś SPAM
rozice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Was
p.Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek
Mamuś, Alusiu, Boguś poranne światełko pamięci ❤️❤️❤️ Pamiętam
❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
⭐❤️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć. Przechowujemy w
niej urocze chwile, najdroższe serca,najcenniesze słowa, gesty,czyjeś oczy,
czyjeś łzy. Były naszego życia ozdobą.⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Dziś polecam Cię św Antoniemu
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
_ [❤] _ Światełko Pamięci dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️"Jest taka cierpienia granica,za którą się uśmiech pogodny
zaczyna." Żyjemy tą wiarą i nadzieją, że ten uśmiech pojawi się
kiedy znów spotkamy Naszych Bliskich tam gdzie na nas
czekają"♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY.•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•. Światełko
Pamięci Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.