W Święto Zesłania Ducha Świętego.♥️♨️♥️. Światełko Pamięci
dla Was p.Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zapalam Ci światełko wraz z modlitwą w Święto Zesłania Ducha Świętego,
nasze polskie Zielone Światki.Niech Duch Św.prowadzi Cię do radości
nieba.Odpoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
"Bramy naszego istnienia, otwiera nam czas przeznaczenia"...Światło
wiekuiste niech Wam świecić nie przestanie...
Zgłoś SPAM
Józek
,, Jeżeli śmierć bliskich czegoś na uczy, to przede wszystkim tego, że na
świecie nie liczy się nic poza miłością..." Mamuś, Alusiu, Boguś
pamiętam
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.H. Dobrońskiego
❄️❤️⭐❤️❄️Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której
przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie
dopuścisz by były zapomniane.P. Krysiu, Alicjo,
Bogusiu.❄️❤️⭐❤️❄️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
*°°•☆*°°•☆*°°•☆ „Nic miłości nie pokona - trwamy tylko dla
niej, Choć nadziei rwie się nić... Chociaż puste są ramiona żyje wierna
pamięć.." ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Was Pani
Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.H. Dobrońskiego
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️Tęsknota,
słowo zużyte, otwarło mi swoją dal. Jak różne są rzeczy ukryte w
króciutkim wyrazie..żal.Zostawiam światełka i codzienną modlitwę
kochani.♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W sercach naszych przebywacie, we wspomnieniach często bywacie, my znicze
pamięci Wam palimy....patrzycie na nas z góry...pamiętamy, kochamy, tęsknimy
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
TĘSKNOTA-BÓL-CIERPIENIE-nie znają czasu,pozostają na zawsze. - Światełko
Pamięci dla Was.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.H. Dobrońskiego
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ❤️Bądź pamięcią w naszych sercach po wszystkie
dni naszego istnienia. Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo
w naszych sercach, Twoje serce bije..❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
Józek
Mamuś, Alusiu, Boguś pamiętam ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Na zawsze w naszych sercach i pamięci; - [❤] - Światełko Pamięci dla Was
Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.H. Dobrońskiego
♨ ღ♨️ღ ♨❤️❄️⭐❄️❤️ Światełko zapalam Tobie
często, Byś wiedział ,że w sercu mym żyjesz Byś nie czuał zimna
,ciemności Byś miał ciepło i blask
jasności.Pamiętam.❤️❄️⭐❄️❤️♨ ღ♨️ღ ♨
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Nic, co zakorzenione w miłości nie będzie nigdy stracone, ponieważ
stało się częścią naszego życia" ═♦ ✿ ♦═ Światełko
Pamięci dla Was Pani Krysiu,Alicjo,Bogusiu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.